ورزشی

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران خریدهای تابستانی خودش را مشخص و به مدیرعامل باشگاه تحویل داده است. گل محمدی که توانست باشگاه قرمزها را در کورس قهرمانی قرار دهد و اگر اتفاق خاصی نیفتد، جمعه در قائمشهر جشن قهرمانی قرمزها برگزار خواهد شد. لیست نقل و انتقالات گل محمدی نشان می دهد که این سرمربی کهنه کار فصل بعد هم در پرسپولیس باقی خواهد ماند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خریدهای تابستانی خودش را مشخص نموده است. گل محمدی ظهر امروز نامه رسمی مربوط به بازیکنان مد نظرش برای خرید در نقل و انتقالات تابستانی را در اختیار جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه قرار داد. سرمربی سرخ ها برای هریک از پست های مد نظر خودش سه گزینه در نظر گرفته است که در آن اولویت ها نیز مشخص شده است.

یحیی قرار است در جریان جزئیات انتقال بازیکنان قرار بگیرد تا آقای سمیعی برای بستن قرارداد با آنها توسط سرمربی تیم مشورت داشته باشد. سرمربی باشگاه پرسپولیس در نامه خودش بار دیگر نسبت به تمدید قرارداد بازیکنان آزاد تیم تاکید داشت.

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

پرسپولیس و یحیی گل محمدی به دنبال تغییرات نقل و انتقالی در باشگاه پرسپولیس هستند. ظاهرا ایشان علاقه دارد که برخی بازیکنان را مرخص کند و در لیست خودش افراد جدیدی را قرار دهد.

یحیی به دنبال عدم تکرار ماجرای فصل قبل:

سرمربی تیم قرمزهای پایتخت بر خلاف فصل های قبل که هدایت باشگاه را برعهده داشت و در فاصله یک هفته باقی به لیگ هیچ فعالیتی نداشته است. ظاهرا یکی از دلایلی که این سرمربی نتوانسته بود فعالیتی در زمینه نقل و انتقالات انجام دهد، خوش بین نبودن نسبت به آینده اش در باشگاه پرسپولیس بوده است. در یک برهه ای که پرسپولیس از سپاهان و استقلال در جدول از کورس قهرمانی عقب افتاد حتی زمزمه هایی مبنی بر کنار گذاشتن گل محمدی در باشگاه نیز مطرح شده بود. اما با قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر یحیی جایگاهش محکم تر خواهد شد و احتمالا حتی در دو فصل  آینده نیز حضور داشته باشد.

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

مدیریت بلاتکلیف :

ظاهرا رضا درویس مدیریت باشگاه پرسپولیس نیز وضعیتی همانند یحیی گل محمدی دارد که آینده اش برای فصل بعد در پرسپولیس نامشخص است. اگرچه وزیر ورزش و وانان در مجمع اخیر از ایشان حمایت کامل کرد و اطمینان دارد که در باشگاه کارش را ادامه دهد. اما حسین قربان زاده رئیس خصوصی سازی انگیزه زیادی برای ایجاد تغییرات در باشگاه سرخابی دارد. ظاهرا تمامی موضوعات اخیر نشان می دهد که مدیران سرخابی نباید چندان به آینده خود در باشگاه امید داشته باشند. در چنین شرایطی از درویش انتظار می رود که نگران فصل آینده پرسپولیس باشند و از حالا فعالیت نقل و انتقالات خود را شروع کردند.

 

بازیکنانی که تمایلی برای جدایی ندارند

از میان برخی از نفرات اصلی پرسپولیس فوتبالیست هایی هستند که در ایران بسیار بعید به نظر می رسد بخواهند برای تیمی غیر از پرسپولیس بازی کنند مگر اینکه سرمربی آنها را نخواهد. افرادی همانند علیرضا بیرانوند، وحید امیری، امید عالیشاه، علی نعمتی، فرشاد فرجی، گئورگی گولسیانی، مهدی ترابی، کمالی کامیابی‌نیا و سروش رفیعی که اگر فسخ یک طرفه شامل حال آنها نشود و برای آن اقدام نکنند. در صورت ماندنی شدن گل محمدی احتمالا همه این نفرات فقط غیر از یکی دو نفر آنها که در این فصل نیمکت نشین بودند در باشگاه باقی بمانند.

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

بازیکنانی که وضعیت نامشخص دارند

برخی دیگر از بازیکنان برای فصل آینده در چند صورت می توانند از تیمشان جدا شوند. یا قراردادشان به اتمام برسد. یا حق فسخ دارند یا اینکه در صورت عدم دریافت کل مطالباتشان می توانند یک طرفه فسخ قرارداد کنند یا به تیم دیگر بروند. بازیکنانی همانند احمد گوهری، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد سرلک، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی عبدی و سعید صادقی که احتمال جدایی‌شان در تابستان از پرسپولیس خیلی بیشتر از بازیکنان دیگر این تیم است.

لیست نقل و انتقالات گل محمدی

لیست مازاد یحیی

اما درباره لیست مازاد گل محمدی شاید خیلی زود باشد بخواهیم اسم نفرات قطعی را نام ببریم. اما احتمال زیاد این لیست از جمع نفرات زیر تشکیل خواهد شد:

احمد گوهری، کمال کامیابی‌نیا، شیخ دیاباته، لئاندرو پریرا و سیامک نعمتی.

در بین بازیکنان فقط شیخ دیاباته قراردادش تمام می شود و قطعا تمدید نخواهد شد. بقیه نفرات اگر در لیست مازاد یحیی قرار داشته باشند آنوقت باشگاه باید برای جدایی آنها توافق کند.

نقل و انتقالات گل محمدی

 

چه پست‌هایی تقویت می‌شود؟

اگر گل محمدی در باشگاه پرسپولیس باقی بماند. بدون شک این تیم در چند پست به دنبال جذب بازیکن است تا تیم بهتری را نسبت به فصل جاری راهی مسابقات داخلی و آسیایی نماید.

جذب یک مدافع چپ، هافبک دفاعی، وینگر و مهاجم در دستور کار کادرفنی فعلی سرخپوشان برای فصل آینده قرار دارد. اگرچه جدایی چند بازیکن شاخص در تابستان قاعدتا باعث خواهد شد که یحیی به دنبال جانشین برای آنها هم باشد. در این زمینه باید تا چند روز بعد از رقابت‌های جام حذفی صبر کرد. اما در پست‌هایی که عنوان شد مربیان پرسپولیس بیکار ننشسته و نفرات مدنظرشان را انتخاب کرده‌اند. به نظر شما لیست نقل و انتقالات گل محمدی شامل چه بازیکنانی است؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

خروج از نسخه موبایل