ورزشی

اظهار نظر هالند درباره ی نابود کردن سیتی

اظهار نظر هالند درباره ی نابود کردن سیتی

اظهار نظر هالند درباره ی نابود کردن سیتی. مهاجم پرکار منچسترسیتی، ارلینگ هالند، اخیراً در مورد ترس ها و آرزوهای اولیه خود در اولین فصل حضورش در ورزشگاه اتحاد صحبت کرد. مهاجم نروژی که به مهارت گلزنی اش معروف است، از فشاری که برای کمک به موفقیت تیم احساس می کرد و رضایت از دستیابی به نقاط عطف تاریخی با باشگاه صحبت کرد.

اظهار نظر هالند درباره ی نابود کردن سیتی

هالند با منچسترسیتی
هالند با منچسترسیتی

سازگاری با شهر

اولین فصل هالند در منچسترسیتی شاهد یک سه گانه بی سابقه بود – قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا. هالند با تأمل در شروع خود، اهمیت تطبیق سریع با پویایی تیم و آشنایی با اخلاق باشگاه را برجسته کرد.

هالند گفت: «هفته‌ها و ماه‌های اول می‌خواستم هر چه سریع‌تر با تیم سازگار شوم، مردم اینجا، کل باشگاه و نحوه بازی آنها را بشناسم. “هدف من قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود، وقتی به اینجا آمدم این کار را کردم. از روز اولی که به اینجا آمدم از آن لذت بردم؛ فضای خوبی در رختکن وجود دارد. بنابراین احساس کردم اینجا جایی است که دوست دارم همه آن را در زمین دیدند.”

پیمایش فشار

با توجه به اینکه منچسترسیتی دو قهرمانی متوالی در لیگ برتر را قبل از آمدن هالند کسب کرده بود، مهاجم به فشار شدید ورود به فصل سوم اذعان کرد. هالند فشار روانی مرتبط با قهرمانی را فاش کرد و در مورد سرزنش احتمالی در صورت شکست تیم در کسب قهرمانی دیگر ابراز نگرانی کرد.

باشگاه قبل از آمدن من دو قهرمانی متوالی لیگ برتر را کسب کرده بود، بنابراین فشار زیادی برای فصل سوم وجود داشت. ما 248 روز یا چیزی تا پایان فصل فرصت داشتیم، بنابراین فشار زیادی وجود داشت. ” او توضیح داد. “اگر آمده بودم و لیگ برتر را نمی بردیم، می گفتند تو آمدی و همه چیز را خراب کردی، اما خوب کار کردیم که این جام را به دست آوردیم.”

غلبه بر چالش ها

هالند همچنین چالش‌های ایجاد تعادل در زمان بازی با تمرین را مورد بحث قرار داد و نیاز به بهبود شخصی را برجسته کرد. او خاطرنشان کرد: “خیلی چیزها وجود دارد که باید در آنها پیشرفت کنم. وقتی بازی های زیادی انجام می دهید، تمرین کردن سخت است زیرا باید آماده شوید و کارهایی را انجام دهید که شما را برای بازی بعدی آماده کند.”

اظهار نظر هالند درباره ی نابود کردن سیتی
اظهار نظر هالند درباره ی نابود کردن سیتی

با نگاه به آینده

حالا هالند پس از دو ماه مصدومیت به میادین بازگشته و مشتاق است که به موفقیت منچستر سیتی کمک کند. او تمایل خود را برای حضور در بازی های بزرگ، تقویت تیم و تکرار دستاوردهای فصل قبل ابراز کرد.

هالند با اشاره به اهداف آینده خود با غول های لیگ برتر تاکید کرد: به عنوان یک بازیکن می خواهم بهتر شوم، با منچسترسیتی قوی تر شوم.

نتیجه

بازتاب ارلینگ هالند در مورد اولین فصل خود در منچسترسیتی، نگاهی اجمالی به چالش‌ها، فشارها و پیروزی‌های مرتبط با بازی برای یکی از برترین باشگاه‌های فوتبال انگلیس دارد. هالند همچنان به بهبودی از مصدومیت ادامه می دهد و مصمم است تا موفقیت فصل اول خود را ادامه دهد و در تلاش است در منچسترسیتی برای عناوین بیشتر در آینده کمک کند.

خروج از نسخه موبایل