ورزشی

من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام

من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام

من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام

من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام.ادی هاو، سرمربی نیوکاسل یونایتد، پیش از دیدار تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل میلان در سن سیرو، اعتراف شگفت انگیزی کرد. هاو در یک افشاگری غیرمنتظره اعتراف کرد که سه شنبه شب برای اولین بار به صورت زنده در یک بازی لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت.

من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام
من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام

من هرگز در یکی از این مسابقات شرکت نکرده‌ام

هاو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود گفت

“من هرگز در یک مسابقه شرکت نکرده ام، من خیلی مشغول کار بودم.” به دلیل رعد و برق شدید، پرواز چارتر نیوکاسل از تاین ساید به شدت به تعویق افتاد و کنفرانس مطبوعاتی را دو ساعت تا ساعت 9 شب به وقت محلی به عقب انداخت. هاو افزود: “پس فردا شب لحظه غرور آفرینی خواهد بود.”

خبر خوب

برای هاو و تیمش این است که مشکلات آب و هوایی در میلان که باعث تاخیر در پرواز آنها شده بود، انتظار می رود تا زمانی که آنها به زمین می روند برطرف شود. بازگشت نیوکاسل به رقابت‌های باشگاهی اروپا پس از 20 سال غیبت صورت می‌گیرد، و علیرغم ناراحتی، هاو تاخیر را کم اهمیت جلوه داد و گفت: “مشکلات آب و هوا مشکل بزرگی نبود. این ورود کمی دیرتر از چیزی است که ما دوست داشتیم، اما ما در حال حاضر هستیم. به این جور چیزها عادت کرده است.” با این حال، شایان ذکر است که هاو ضرب الاجل یوفا برای کنفرانس مطبوعاتی را از دست داد، که به طور بالقوه می تواند عواقبی داشته باشد.

کنفرانس خبری ادی هاو
کنفرانس خبری ادی هاو

میلان که پس از شکست 5-1

مقابل اینترناسیونال دوران نقاهت را پشت سر می گذارد، زمانی که مهاجم سوئدی سابق آنها، زلاتان ابراهیموویچ، از آنها بازدید کرد و صبح روز دوشنبه یک سخنرانی عالی ارائه کرد، تقویت شد.

هاو در مورد چالش های پیش رو واقع بین است و تاکید می کند که شروع مسابقه بسیار مهم خواهد بود. او در آستانه تبدیل شدن به اولین سرمربی نیوکاسل پس از سر بابی رابسون است که این تیم را به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هدایت می کند و اهمیت لحظه را می داند، اما او میلان را دست کم نمی گیرد. “این یک رقابت متفاوت است، یک روز متفاوت. شروع کلید خواهد بود. ما باید در بهترین حالت خود باشیم.”

اگرچه سون باتمن که زمانی هدف میلان بود

و بقیه خط دفاعی هاو نیازی به رویارویی با ابراهیموویچ ندارند، استفانو پیولی، سرمربی میلان، به خط دفاعی خود هشدار داده است که مراقب تهدید مهاجمان کلیدی نیوکاسل، الکساندر ایساک و کالوم ویلسون باشد. . . پیولی نیوکاسل را یک تیم کلاسیک انگلیسی با فیزیک بدنی و شدت توصیف کرد و خطر آنها از ضربات ایستگاهی را برجسته کرد.

پیولی همچنین گروهی را که شامل پاری سن ژرمن و بوروسیا دورتموند می شود به طرز جالبی یکدست می داند. او گفت: «ما می دانیم که چقدر سخت است. احتمالا پاری سن ژرمن برتری جزئی دارد اما آنقدر متعادل است که هر امتیازی به حساب می آید.

بازیکنان نیو کاسل
بازیکنان نیو کاسل

انتظار می رود ساندرو تونالی

خرید تابستانی 55 میلیون پوندی نیوکاسل از میلان، مورد استقبال گرم قرار گیرد. پیولی از دیدن دوباره تونالی ابراز هیجان کرد و گفت: دیدن دوباره تونالی هیجان انگیز خواهد بود. ساندرو زمانی که سال گذشته عنوان قهرمانی را به دست آوردیم برای ما بسیار مهم بود، بنابراین با محبت زیادی از او پذیرایی خواهیم کرد.

خود تونالی به این احساسات اذعان کرد و گفت:

“من این احساسات را احساس خواهم کرد. سخت است زیرا این احساسات همیشه در فوتبال اتفاق نمی افتد. آنها خاص هستند و من آنها را برای همیشه به یاد خواهم داشت. میلان بهترین است. تیمی که من طرفدار آن هستم و تیمی که به من فرصت موفقیت داد. باید آن را مدیریت کنم، اما مشکلی نخواهد بود.”

نیوکاسل در چمپیونز لیگ
نیوکاسل در چمپیونز لیگ

در حالی که نیوکاسل به لیگ قهرمانان اروپا بازگشته است

در حالی که نیوکاسل به لیگ قهرمانان اروپا بازگشته است.ادی هاو و ساندرو تونالی قرار است یک شب خاطره انگیز را در میلان تجربه کنند. جایی که این درگیری نوید تماشایی هیجان انگیز برای هواداران فوتبال در سراسر جهان است.

خروج از نسخه موبایل