ورزشی

سرمایه‌گذاری مالکان هالیوودی در مسابقات ورزشی

سرمایه‌گذاری مالکان هالیوودی در مسابقات ورزشی

رینولدز و مک‌الهنی بعد از موفقیت در رکسام توانستند به دیگر رشته های ورزشی بروند و سر از فرمول یک درآورده اند. این دو شخص جزو مالکان هالیوود به شمار می روند. در ادامه سایت ورزشی با سرمایه‌گذاری مالکان هالیوودی در مسابقات ورزشی محبوب همراه ما باشید.

 

سرمایه‌گذاری مالکان هالیوودی در مسابقات ورزشی

رایان رینولدز و راب مک‌الهنی جزو مالکان رکسام با یک کنسرسیوم سرمایه گذار متحد شدند. و تا 24 درصد سهام تیم فرمول یک آلپاین را بدست آورده اند. رنو شرکت مادر آلپاین روز دوشنبه اعلام نمود که از مشارکت دو بازیگر هالیوودی در کنار Otro Capital و RedBird Capital Partners خبر داد. بعد از دستیابی به یک معامله خیره کننده به مبلغ 200 میلیون یورو، ارزش آلپاین به رقم چشمگیر 706 میلیون پوندی می رسد. حدود 900 میلیون دلار می شود.

رینولدز و مک‌الهنی توانستند رکسام را در سال 2021 خریداری کنند. این باشگاه ولزی را بعد از 15 سال غیبت به لیگ فوتبال بازگردانده بودند. پیروزی این باشگاه در کسب عنوان قهرمانی لیگ ملی در آوریل راه را برای بازگشت آنها هموار نموده است. ردبیرد شرکت سرمیه گذار برجسته مستقر در ایالات متحده، دارای مقام قابل توجهی در حوزه ورزش می باشد. این شرکت با منافع سرمایه گذاری در گروه ورزشی فن وی که مالکیت لیورپول و تیم بیسبال بوستون ردساکس را در دستانش دارد. RedBird سرمایه‌گذاری‌های ورزشی خود را با خرید باشگاه میلان در قراردادی به ارزش ۱.۲ میلیارد یورو در آگوست ۲۰۲۲ گسترش داد. علاوه بر اینها، این شرکت سهامی در باشگاه فرانسوی تولوز دارد. لوران روسی، مدیر اجرایی آلپاین، خاطرنشان کرد: «این مشارکت گام مهمی برای ارتقای عملکرد ما در همه سطوح است.»

ورزش های محبوب زیادی ارزش سرمایه گذاری دارند و این دو شخص می خواهند اینکار را به هر نحوی انجام دهند. به نظر شما آیا ورود مالکان ثروتمند هالیوودی به پروژه های ورزشی کار درستی است؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

خروج از نسخه موبایل