ورزشی

شکست ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی

شکست ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی

تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر 17 ساله ایران در بازی دور یک هشتم نهایی جام جهانی در کشور اندونزی از ساعت 15:30 در مقابل مراکش قرار گرفت. بازی در وقت قانونی با نتیجه 1-1 به تساوی کشید و در نهایت نیز ایران با ضربات پنالتی شکست خورد. در ادامه سایت ورزشی با شکست ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی همراه شیود.

 

شکست ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی

به گزارش سایت ورزشی، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با شکست در مقابل مراکش در ضربات پنالتی از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازمانده اند. تیم فوتبال نوجوانان زیر 17 ساله ها در بازی دور یک هشتم نهایی در برابر مراکش متوقف شدند. شاگردان عبدی نتیجه را در وقت قانونی با نتیجه 1-1 به پایان رساندند. اما این دیدار بعد از تساوی به ضربات حساس پنالتی رفت و ایران با نتیجه 4-1 شکست خورد. و از رقابت های این دوره از مسابقات کنار رفت. تا رویای تیم حسین عبدی در همین مرحله به اتمام برسد.

تیم نوجوانان در نیمه نخست بازی را هجومی شروع کردند و موقعیت های زیادی روی دروازه مراکش ایجاد کرده بودند. و در دقیقه 7 ضربه سر درویش عالی با ارسال نیما اندرز از سمت کرنر، گل اول ایران را می توانست رقم بزند. اما نوفل الحنای از روی خط توپ را برگرداند.

شکست ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی

گل های ایران و مراکش:

در دقیقه ۲۲ باز هم ایران روی کرنر نیما اندرز و این بار با ضربه سر ابوالفضل موردی می‌توانست به گل اول را به ثمر برساند. که مجددا نوفل الحناشی برای توپ را روی خط برگشت داد و نگذاشت دروازه مراکش باز شود. تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد. در نیمه دوم تیم مراکشی‌ها نمایش بهتری نسبت به نیمه اول از خود نشان دادند و موقعیت‌هایی را روی دروازه شاگردان عبدی ایجاد کردند اما آرشا شکوری درخشش خوبی مقابل مهاجمان مراکش داشت. تا اینکه در یک رفت و برگشت. و در دقیقه ۷۳  ارسال تماشایی و دقیق اندرز را اسماعیل قلی‌زاده با ضربه سر دیدنی به گل اول ایران تبدیل کرد. در ادامه مراکشی ها فشار زیادی روی دروازه ایران ایجاد کردند. و دقیقه ۸۵ کاشته اوزانه به تیرک دروازه ایران برخورد. و آرشا شکوری مانع از به ثمر رسیدن گل تساوی شد. حملات همه جانبه مراکشی‌ها ادامه پیدا کرد. و در دقیقه ۳+۹۰ گل تساوی توسط نسیم عزوزی روی تعلل مدافعان ایران به ثمر رسید تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی تیم ۲ پنالتی ایران از ۳ پنالتی نخست از دست رفت. و مراکش ۴ پنالتی را تبدیل به گل کرد. تا مراکش با شکست ایران به مرحله یک چهارم نهایی برسد.

شکست ایران مقابل مراکش در ضربات پنالتی

 

شانس بزرگ ایران با دوم شدن برزیل

 

ایران یک – مراکش یک (پیروزی مراکش در ضربات پنالتی با حساب ۴-۱)

گل‌: اسماعیل قلی زاده دقیقه ۷۳ برای ایران – نسیم عزاوزی دقیقه ۴+۹۰ برای مراکش

ورزشگاه: گلورا بونگ تومو (سورابایا)

ترکیب ایران: آرشا شکوری، حسام نفری، عرفان درویش‌عالی، نیما اندرز، ابوالفضل ذلیخایی، ابوالفضل زمانی، امیرمحمد رزاق‌نیا، یعقوب براجعه، ماهان صادقی (۶۶ – محمد عسگری)، اسماعیل قلی‌زاده، ابوالفضل موردی (۴۶ – کسری طاهری).

ترکیب مراکش: طه بنغوزیل، عبدالحمید آیت بودلال، نوفل الحناشی (۴۰ – ایمن العنیر)، حمزه کوتون، فواد الزهوانی، محمد کاتیبا، ایوب شیخون، سیف‌الدین شلغمو محمد الحمونی، عبدالحمید معلی و انس العلوی.

خروج از نسخه موبایل