ورزشی

داوران و گزارشگر مسابقه دربی 100

داوران و گزارشگر مسابقه دربی 100

داوران و گزارشگر مسابقه دربی 100 ، مسابقه حساس پرسپولیس و استقلال تهران از ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. مسابقه شهرآورد پایتخت همیشه حساسیت خاص خودش را دارد و کل کل هواداران و کری خوانی از جمله اتفاقات معمول در این بازی ها است. شاید یکی از مهم ترین مواردی که هر دو تیم به آن توجه می کنند، داوری و قضاوت است. در این مسابقه داوران و گزارشگر آن مشخص شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

داوران و گزارشگر مسابقه دربی 100

داور دربی 100 چه کسی است؟

بر اساس اعلام سایت فدراسیون فوتبال، پیام حیدری مسابقه روز یکشنبه تیم های سرخابی پایتخت را در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت لیگ برتر قضاوت می کند. همچنین محمد رضا منصوری و و محمدرضا ابوالفضلی به عنوان کمک داوران این دیدار، سید وحید کاظمی به عنوان داور چهارم و علیرضا ایلدروم به عنوان کمک داور ذخیره در این بازی حضور خواهند داشت. ضمن اینکه مسعود مرادی هم به عنوان ناظر داوری و اسماعیل صفیری به عنوان ناظر ویژه داوری شهرآورد معرفی شدند.

داوران و گزارشگر مسابقه دربی 100

محمد رضا احمدی گزارشگر دربی

محمد رضا احمدی گزارشگر مسابقه دربی یکشنبه ساعت 16 شد. گزارشگر صدمین دربی پایتخت با حضور محمد رضا احمدی در ورزشگاه آزادی مستقیما این بازی را از طریق شبکه سه گزارش خواهد کرد. به گزارش سایت ورزشی ، احمدی برای دهمین بار این دربی را گزارشگری خواهد کرد. تا حالا او در کنار عادل فردوسی پور و جواد خیابانی به عنوان پرسابقه ترین شخصیت های گزارشگر در بازی شهرآورد لقب گرفته اند.

گزارشگر مسابقه دربی 100

با گزارشگری احمدی، پرسپولیس 3 بار و استقلال یک بار موفق به پیروزی شدند و 5 دربی هم با نتیجه تساوی به پایان رسید.

از آغاز لیگ برتر بدین سو، عادل فردوسی پور با 13 گزارش دربی رکورددار است و پس از او خیابانی و احمدی حضور دارند.

خروج از نسخه موبایل