ورزشی

زندگینامه همسر کریم انصاری فرد میلیاردر یونانی

همسر کریم انصاری فرد

همسر کریم انصاری فرد

همسر کریم انصاری فرد کیست؟ اصالت او چیست؟

نوشته شده در ورزشی کریم انصاری فرد متولد 14 فروردین سال 1369 در شهر اردبیل است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال اومانیا در لیگ دسته اول قبرس بازی می کند.

او سابقه بازی در تیم‌های سایپا، پرسپولیس، السیلیله ، المپیاکوس و تراکتور را دارد و در تراکتور و سایپا آقای گل لیگ برتر ایران شد.

زندگی شخصی و مدرک او

انصاری فرد متولد ۱۴ فروردین ۱۳۶۹ شهرستان اردبیل متولد شد و آخرین فرزند خانواده خود است. او چهار برادر و سه خواهر دارد و تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گذرانده‌است.

همسر کریم انصاری فرد
همسر کریم انصاری فرد

همسر انصاری فرد

همسر کریم انصاری فرد از خانواده های ثروتمند یونانی محسوب می شود.

در سال ۲۰۱۸ رسانه‌های یونانی اعلام کردند که کریم انصاری‌فرد و الکساندرا صوفیا که رئیس یک شرکت حمل‌ونقل و دختر یکی از بزرگترین تجار یونان است پس از دو سال آشنایی تصمیم به ازدواج گرفته‌اند. الکساندرا صوفیا تحصیلکرده رشته پزشکی در قبرس و سپس روانشناسی در دانشگاه کولوناکی است.

الکساندرا با اصالت یونانی – آمریکایی فارق التحصیل شده رشته روانشناسی از یکی از دانشگاههای آمریکا می باشد. حوزه فعالیت او در زمینه دریانوردی است و صاحب یک شرکت بزرگ حمل و نقل به اسم IMEQ می باشد.

شرکت او

این شرکت برعکس آنچه در رسانه های ایرانی مطرح می شود، شرکتی در زمینه حمل و نقل دریایی نیست بلکه مرکزی است دارای نوآوری اطلاعات هوش هیجانی دریایی.  imeq-center یک مرکز تحقیقاتی در زمینه بهداشت روانی است که سلامت روان و آگاهی در دریا را ارتقا می بخشد و در عین حال یکپارچه سازی مسئولیت اجتماعی شرکت در صنعت حمل و نقل را برعهده دارد.

همسر کریم انصاری فرد
همسر کریم انصاری فرد

 ازدواج الکساندر با کریم

کریم انصاری فرد در تعطیلات سال نو میلادی در اتریش با یک زمرد گران قیمت از نامزد ۲۳ ساله خود الکساندر صوفیا کالولی خواستگاری کرد و از او پاسخ مثبت دریافت نمود.

در این مراسم که در حضور پدر و مادر الکساندر برگزار شد برای برگزاری مراسم ازدواج نیز تصمیماتی گرفته شد.

فرزند آنها

گفته شده است که تاریخ تولد دختر کریم انصاری فرد ۵ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی است.

وی در روز تولد فرزندش در اینستاگرام با انتشار عکسی از دستان کوچولوی وی نوشته بود : “سرینا خانوم خوش آمدی به زندگیمون. من و مامان همیشه کنارت هستیم. امیدوارم خداوند مهربانم مواظب فرشته کوچولویمان باشد. ”

عروس یونانی ستاره تیم ملی الکساندرا صوفیا کالوولی در این روز‌ها نامی آشنا برای ورزش دوستان ایرانی است.

 

 

خروج از نسخه موبایل