دعوای جدید خطیر و نکونام

اختلافات بین مدیریت استقلال و سرمربی این تیم نکونام، هر روز ابعاد جدیدتری به خود می‌گیرد. در این پست ورزشی، درباره دعوای جدید خطیر و نکونام می خوانید.

دعوای جدید خطیر و نکونام

برگزاری تمرین استقلال با حضور هواداران یا پشت درهای بسته، به تازه ترین اختلاف بین مدیر باشگاه و سرمربی تبدیل شده است.

 علی خطیر و جواد نکونام در یک اختلاف عجیب و در دو سپاه و نبرد علیه یکدیگر، وارد یک تنش جدی و بیهوده شده‌اند. این دو مدام پ ترکش‌های این درگیری را به سمت باشگاه و هواداران پرتاب می‌کنند.

به گزارش ورزشی، در جدیدترین مورد از اختلافات عجیب و جنجالی این دو فرد، افراد نزدیک به نکونام از برگزاری تمرین روز جمعه این تیم در حضور طرفداران خبر می‌دهند. مطلبی که رسانه‌ها نیز پوشش دادند. و هواداران هم برای حضور در کمپ تمرینی ناصر حجازی، برنامه‌ریزی می‌کنند.

اما بعد از گذشت ساعاتی از انتشار این خبر توسط افراد نزدیک به این سرمربی، به طور غیرمنتظره رسانه رسمی باشگاه در تلگرام که تحت نظر شخص مدیریت باشگاه و علی خطیر است، اطلاعیه‌ دیگری را منتشر کرد. بنا بر این اطلاعیه، تمرین فردا به مانند سایر روزها، در سکوت خبری و پشت درهای بسته برگزار می‌شود. حضور هواداران نیز مستلزم دریافت برخی مجوزات است.

حواشی های بی انتهای استقلال

از جمله دیگر حواشی و اخبار متفاوت پیرامون استقلال، می‌توان به موضوع حضور مربیان اسپانیایی، جذب گوستاوو بلانکو، ثبت قرارداد با این بازیکن، جدایی بدون هماهنگی بازیکنانی مانند برزگر و سعیدی‌فر، جذب بازیکن جدید خارجی، خروج و حفظ نفراتی نظیر مهری، رمضانی، حامدی‌فر و… اشاره کرد.

نکته جالب اینست که رسانه استقلال در تلگرام هر از گاهی با انتشار اطلاعیه‌ای، از هواداران درخواست می‌کند که اخبار را فقط از رسانه‌های رسمی باشگاه پیگیری کنند. ولی آخرین اطلاع رسانی و یا انتشار تصاویر از بازی‌ها یا تمرینات استقلال مربوط 6 شهریور است! یعنی دقیقا یک ماه پیش و دیدار و لیگ برتری مقابل استقلال خوزستان.

از آن دیدار تا الان، جواد نکونام و تیم رسانه‌ای او اجازه انتشار هیچ تصویری از تمرینات یا بازی‌های دوستانه استقلال را نداده‌اند. مدیریت باشگاه هم تاکنون قرارداد گزینه های سرمربی برای انتصاب به عنوان تیم رسانه‌ای استقلال را امضا نکرده است.

به هر صورت، باشگاه استقلال این روزها یکی از عجیب‌ترین روزهای تاریخ خود را سپری می‌کند. مدیرعامل و سرمربی طی 70 روز گذشته در یک جنگ تمام عیار با یکدیگر بوده اند. به نظر می‌رسد تنها چیزی که برای دو طرف ماجرا اهمیت ندارد، سرنوشت استقلال در مسابقات امسال لیگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *