داستان غم‌ انگیز سگ غول پیکر لیونل مسی

هالک کجاست؟ تصمیم دلخراش سگ خانگی لیونل مسی و آنتونلا روکوزو هنگام نقل مکان به اینتر میامی. در این پست از ورزشی داستان غم‌ انگیز سگ غول پیکر لیونل مسی را می‌خوانید.

خلاصه

لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو در حال لذت بردن از زندگی در ایالات متحده هستند. اما سگ خانگی هالک در اینتر میامی به آنها نپیوست.

فوق ستاره آرژانتینی اکنون در ایالات متحده است.

حیوان خانگی آنها خانواده تحت مراقبت در بارسلونا است.

داستان غم‌ انگیز سگ غول پیکر لیونل مسی

طایفه مسی در سال 2016 هنگام خرید یک توله سگ بوردو ماستیف، از یک عضو جدید به خانواده خود استقبال کردند. این نژاد غول پیکر – که می تواند تا 27 اینچ قد و 110 پوند وزن داشته باشد – به خودی خود بزرگتر از شخصیت های زندگی است. مسی هنگام معرفی هالک به دنیا گفت: “عضو جدید خانواده من. ممنون، عشقم، برای این هدیه زیبا.»

هالک کجاست؟

مسی و روکوزو نتوانسته‌اند هالک را با خود به فلوریدا ببرند ، میگو گرانادوس در OLGA پاسخی را که وقتی از نماد آرژانتینی پرسید همدم سگش کجاست، فاش کرد: «از او پرسیدم آن گاو کجاست و او به من گفت: او در بارسلونا است، هالک آنجاست. او کمی پیر است. بنابراین، مجبور شدیم او را در خانه‌ای که در بارسلونا داریم رها کنیم.»

سگ مسی در حال مرگ
سگ مسی در حال مرگ

سگ مسی در حال مرگ

گفته می شود مسی به گرانادوس گفته است که هالک “در آستانه” مرگ است. بوردو ماستیف بین 5 تا 8 سال امید به زندگی دارد. این سگ شایان ستایش در حال حاضر توسط کارکنان خانه مجلل مسی در Castelldefels – حومه بارسلونا در 12 مایلی دورتر از نیوکمپ – تحت مراقبت است.

بعد چه اتفاقی می افتد؟

مسی و خانواده اش – با پسران تیاگو. متئو و چیرو در کنار او در میامی – قابل درک است که مایلند بیشتر اوقات از هالک دیدن کنند،.زیرا زمانی که در فرانسه در پاریس سن ژرمن مستقر بودند به راحتی به کاتالونیا می‌رفتند. اما آنها اکنون بیش از 4600 مایل در سواحل شرقی آمریکا فاصله دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *