تصمیم تلخ لیونل مسی در مورد یکی از اعضای خانواده‌اش

لیونل مسی بازیکن تیم اینترمیامی آمریکا فاش نمود که او و همسرش یک تصمیم سخت را در زندگی خانوادگی شان گرفته اند. در ادامه سایت ورزشی با تصمیم تلخ لیونل مسی در مورد یکی از اعضای خانواده‌اش همراه ما باشید.

 

تصمیم تلخ لیونل مسی در مورد یکی از اعضای خانواده‌اش

لیونل مسی بازیکن مطرح دنیای فوتبال فاش نمود که انتقال او به لیگ آمریکا باعث شد تا با همسرش یک تصمیم تلخ درباره یکی از اعضای خانواده خود بگیرند. فوق ستاره آلبی سلسته فاش نمود که آنها مجبور شدند سگ باوفای قدیمی خود را که سالها در خانه آنها زندگی می کرد را در خانه خود در بارسلونا بگذارند و به آمریکا نبرند. ظاهرا این تصمیم به همراه نبردن سگی بنام هالک که جزو اعضای خانواده مسی به شمار می رود. به این دلیل است که سگ هفت ساله دچار بیماری بوده است. حتی میگه گراندوس کمدین آرژانتینی در یک گفتگو با مسی این موضوع را فاش نمود.

تصمیم تلخ لیونل مسی در مورد یکی از اعضای خانواده‌اش

در واقع این شخص در پی شوخی با لیونل متوجه شد که هالک در خانه آنها نیست. او از این موضوع شگفت زده شد و گفت: «من از لئو پرسیدم که سگشان کجاست و او گفت: در بارسلونا گذاشتیمش. هالک آنجا است. یک مقدار سنش بالا رفته و مجبور شدیم او را در خانه ای که در بارسلونا داریم بگذاریم.» مسی در سال 2016 هالک را جزو یک حیوان خانگی به منزل آورد و عکس اش را در آن زمان یک سگ کوچیکتر بود در اینستاگرام منتشر کرد. در ادامه نوشت: «عضو جدید از خانواده من. ممنونیم به خاطر این هدیه زیبا.»

 

تصمیم مسی و آنتونلا برای سگ خانگی:

ظاهرا این تصمیم را مسی به همراه همسرش آنتونلا که هر از گاهی تصاویری از این سگ که روز به روز در حال بزرگتر شدن بود منتشر می کردند. اما آنها وقتی از سال 2021 مسی به پی اس جی رفت دیگر تکرار نکردند. مسی در مصاحبه با گراندوس گفت که سفرهایی هوایی برای هالک در این مرحله از زندگی اش ضرر داشت و اینکه او باید استراحت بیشتری بکند و نیاز به خواب دارد. سگهای نژاد بورد ماستیف (که هالک هم یکی از آنهاست) می‌توانند قدی تا ۷۰ سانتیمتر و وزنی حدود ۶۰ کیلیوگرم داشته باشند. طول عمر آنها نیز معمولا بین ۵ تا ۸ سال است که البته برخی تا ۱۱ سال هم می‌رسند. در حال حاضر هالک در خانه مجلل مسی در بارسلونا که در فاصله ۲۰ کیلومتری ورزشگاه نوکمپ قرار دارد از سوی خدمه خانه نگهداری می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *