ورزشی

مادر ملیکا محمدی: دختر ایران به آسمان ها سفر کرد

مادر ملیکا محمدی: دختر ایران به آسمان ها سفر کرد

مراسم رسمی وداع با پیکر ورزشکار زن فوتبال ایران ملیکا محمدی در استادیوم آزادی برگزار شد. مادر ملیکا و خواهرش نیز در مراسم در کنار بقیه ورزشکاران زن و مرد حضور داشتند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید. مادر ملیکا محمدی: دختر ایران به آسمان ها سفر کرد

 

مادر ملیکا محمدی: دختر ایران به آسمان ها سفر کرد

به گزارش سایت ورزشی، مراسم تشییع جنازه ملیکا محمدی ملی پوش فوتبال زنان که در سانحه تصادف دار فانی را وداع گفت. این مراسم با حضور اهالی فوتبال و رسانه و پدر و مادر این بازیکن در استادیوم آزادی برگزار شد. در این مراسم که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مریم کاظمی پور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان، کتایون خسرو یار مربی سابق محمدی، عادل فردوسی پور، جواد کاظمیان، حسین ماهینی، آندرانیک تیموریان بازیکنان سابق فوتبال ایران و برخی از بازیکنان و مربیان فوتبال زنان حضور داشتند.

مادر ملیکا محمدی در این مراسم بیان کرد: ملیکا سرشار از زندگی و انگیزه بود. او به عنوان دختر ما پا به زمین گذاشت و به عنوان دختر ایران به آسمان ها سفر کرد. او عاشق زندگی بود و عشق به وطن را زمزمه کرد و از کودکی به فوتبال عشق می ورزید و دغدغه بهتر شدن زندگی همنوعان خود را داشت. دیدن موفقیت‌ها و انسانی که ملیکا به آن تبدیل شده بود باعث شد که هیچ حسرتی به دل نداشته باشیم اما تنها دلتنگ دختر ایران هستیم. بهترین تعریف از ملیکا عشق است و از کودکی راه خود را پیدا کرد و مصمم راه خود را رفت. در زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم در مستطیل سبز رسالت انسانیت و عشق را تمرین کرد. همانا تنها عشق است که باعث می‌شود از رفاه و زندگی مادی عبور کند و سختی زندگی در شهری کوچک و کویری را انتخاب کند.

شوک به فوتبال ایران: درگذشت بازیکن تیم زنان

دختر ایران تا ابد زنده است و پرچم‌دار این مرز و بوم خواهد بود. ملیکا را در گذشته و آینده می‌بینیم. گذشته او در تمرین، درس، دانشگاه، اخلاق، انرژی و نور و لبخند بود. آینده‌اش سرافزاری و سربلندی یک ملت و زنان ایرانی است.

خروج از نسخه موبایل