ورزشی

مسی و سوارز در اینترمیامی | استوری همسر مسی قضیه را لو داد

مسی و سوارز در اینترمیامی | استوری همسر مسی قضیه را لو داد

مسی و سوارز در اینترمیامی | استوری همسر مسی قضیه را لو داد

اینترمیامی بازیکنی را آزاد کرد تا فضای کافی برای ورود لوئیز سوارز ایجاد شود. مسی و سوارز در اینترمیامی دوباره به هم می‌پیوندند. در این پست از «ورزشی» به احتمال زیاد حضور لوئیز سوارز در کنار مسی در اینترمیامی خواهیم پرداخت.

نقش همسر مسی در داغ‌تر شدن شایعات

آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی، بار دیگر باعث شد تا شایعه حضور لوئیز سوارز در اینترمیامی داغ شود. این مهاجم در سال گذشته به طور گسترده با این باشگاه تحت مالکیت دیوید بکام پیوند داشت. جراردو مارتینو، سرمربی تیم اینترمیامی نیز گفت که برنامه‌هایی برای این مهاجم اروگوئه‌ای در فصل آینده طراحی کرده است. او در مصاحبه‌ای گفته بود: «در آنالیز فصل پیش رو و نیازهایمان، برنامه‌ها را سوارز و بدون او بررسی کرده‌ایم.»

حالا آنتونلا روکوزو همسر مسی، شایعات را قوی‌تر کرده است. آنتونلا برای جشن تولد ۳۴ سالگی‌ سوفیا بالبی، همسر سوارز، تصاویری را در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است. او نوشت: «تولدت مبارک. آرزوی خنده‌های بیشتر، ماجراهای بیشتر و روز‌های بیشتر در کنار هم. دلتنگت هستم.» و جمله مهم او این بود: «باز هم باید عکس بگیریم با هم.»

هم‌چنین بخوانید: خانه‌ی لوکس رونالدو در پرتغال | همسایه‌ها، شاکی و عصبانی از قصر رونالدو!

اینترمیامی قصد دارد که تیم را برای آرامش مسی بچیند
اینترمیامی قصد دارد که تیم را برای آرامش مسی بچیند

مسی و سوارز در اینترمیامی، یادآور خاطرات طلایی در بارسلونا

شایعات پیوستن لوئیز سوارز ۳۶ ساله به مسی در اینترمیامی شدت پیدا کرده است. این باشگاه حتی جوزف مارتینس را از تیم بیرون کرد. بکام با این کار می‌خواهد جا را برای حضور لوئیز سوارز در نوک حمله‌ی تیم باز کند. اینترمیامی می‌خواهد فضا را برای آرامش و خوشی مسی بیش‌تر و بهتر کند. مسی هم اکنون در کنار هم‌تیمی‌های سابق بارسلونایی‌اش سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا بازی می‌کند. جراردو مارتینو از یک سال پیش، خبر ورود سوارز در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ به بارسلونا را اعلام کرده بود. مسی و سوارز دوستان بسیار نزدیک هم هستند آن‌ها در زمین هم خیلی زوج مرگباری بودند. سوارس با ۴۷ پاس گل، بیشترین پاس گل را برای مسی ساخته است. این زوج ۶ فصل را در کنار هم در نیوکمپ بودند. اگر دوباره در میامی کنار هم قرار بگیرند، این عدد را افزایش خواهند داد.

خروج از نسخه موبایل