فینال جام آزاد آمریکا | لیونل مسی پرافتخارترین بازیکن تاریخ می‌شود؟

مسی به دنبال بزرگترین رکورد خود است. در صورت قهرمانی اینترمیامی در جام آزاد آمریکا، لیونل مسی پرافتخارترین بازیکن تاریخ می‌شود. در این پست از ورزشی، به رکورد نهایی لیونل مسی می‌پردازیم.

لیونل مسی پرافتخارترین بازیکن تاریخ می‌شود؟

اینتر میامی در فینال جام آزاد آمریکا به مصاف هیوستون دینامو می رود. اینتر میامی و هیوستون دینامو در فینال جام آزاد آمریکا در ورزشگاه DNV PRK فلوریدا (ایالات متحده آمریکا) به مصاف هم می روند.

نگرانی درباره لئو مسی علامت سوال بزرگی برای تیم جراردو ‘تاتا’ مارتینو خواهد بود. آنها علناً اذعان کرده اند که تا آخرین لحظه منتظر خواهند ماند. مشخص نیست ستاره آرژانتینی به بازی می ‌رسد یا خیر.

اما مسی همچنان به هدف می رسد. در صورت قهرمانی در فینال جام آزاد آمریکا، بالاتر از دنی آلوز به بازیکنی تبدیل می شود که بیشترین عناوین تاریخ فوتبال را به دست آورده است.

کاپیتان آرژانتین در حال حاضر 44 جام با احتساب تیم های باشگاهی و ملی و مدافع برزیلی نیز 44 جام کسب کرده است.

مسی، سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا همگی رویای کسب دومین جام خود را با اینتر میامی، -باشگاهی که در تابستان به آن پیوستند، دارند.

این دومین بازی در تاریخ باشگاه فلوریدایی بعد از جام لیگ است که در 19 آگوست پس از پیروزی 10-9 مقابل نشویل در ضربات پنالتی (1-1 ) به دست آمد.

مسی با تیم تمرین کرد

مسی در تمرین روز سه شنبه که تا حدی به روی رسانه ها باز بود، شرکت نکرد. مارتینو اظهار داشت که آرژانتینی بعد از آن برای تمرین بیرون رفت، در حالی که دوربینی در زمین نبود.

مارتینو در کنفرانس مطبوعاتی روز گفت : “ما تا فردا (چهارشنبه) صبر خواهیم کرد. تا فردا صبر خواهیم کرد. جوردی آلبا نیز ممکن است بازی نکند (همچنین مصدومیت عضلانی). اما تا آخرین لحظه منتظر خواهیم بود تا ببینیم چه تصمیمی خواهیم گرفت.”

” در این مورد کاری که من انجام خواهم داد این است که با او بنشینم و ببینم او چه احساسی دارد. سه مسئله وجود دارد، اول بازیکن، بعد فینال و بعد هم ماجرای پس از آن است.

“همه این نوع سوالات به این معنی است که مردم دیگر در مورد خود مسابقه صحبت نمی کنند. زیرا در مورد لئو صحبت می کنند. ما باید این حاشیه ریسک را کاهش دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *