ورزشی

قرارداد مرتضی پور علی گنجی تمدید می شود

قرارداد مرتضی پور علی گنجی تمدید می شود

مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران می باشد. در فیفادی اردن در مقابل تیم قطر با مصدومیت شدیدی از ناحیه رباط پا مواجه شد و از بازی خارج شد. بعد از معاینات پزشکی متوجه شدند که مرتضی پور علی گنجی دچار پارگی رباط صلیبی شده است. و ادامه فصل لیگ برتر را در پرسپولیس از دست داد. حالا خبرهایی به گوش می رسد که قرارداد مرتضی پور علی گنجی تمدید می شود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

قرارداد مرتضی پور علی گنجی تمدید می شود

به گزارش سایت ورزشی پورعلی گنجی در یک دیدار دوستانه در مقابل قطر رباط صلیبی پاره کرد و طبق قوانین فیفا اگر یک بازیکن در بازی های ملی مصدوم شود و حداقل 28 روز از میادین دور بماند. این نهاد بین المللی باید از روز بیست و هشتم به مدت یکسال به باشگاه غرامت دهد. این مبلغ با توجه به میزان قرارداد بازیکن با باشگاه پرداخت خواهد شد. در پایان بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان رضا درویش مدیر عامل تیم درباره مصدومیت مرتضی گفت: از طریق فیفا همانطور که کار گروه ما به صورت قانونی ماجرای لوکادیا را پیگیری کرد موضوع غرامت را نیز پیگیری می‌کند. او از سمبل‌های فوتبال ایران و پرسپولیس است به طور حتم در روزهای آینده قرارداد وی با پرسپولیس تمدید خواهد شد.

قرارداد مرتضی پور علی گنجی تمدید می شود

مرتضی پور علی گنجی از جمله بازیکنان خوب مدافع تیم پرسپولیس که در شرایطی در فینال تورنمنت چهارجانبه اردن حضور یافت که با بدشانسی مصدومیت رباط صلیبی پیدا کرد و مسابقات فصل را از دست داد. با توجه به قوانین فیفا و پرداخت غرامت به باشگاه و بازیکن توسط این نهاد بین المللی باید ببینیم. که آیا در روزهای آینده قرارداد با مرتضی پورعلی گنجی در چه زمانی بسته خواهد شد؟ البته رضا درویش ابراز امیدواری کرد که خیلی زود با ایشان قرارداد امضاء می شود و احتمالا در روزهای آینده نیز وضعیت او مشخص می گردد.

خروج از نسخه موبایل