ورزشی

لج‌بازی مورینیو با سردار پس از گل و پاس گل!

لج‌بازی مورینیو با سردار پس از گل و پاس گل!

مهاجم ایرانی باشگاه آس رم ایتالیا دور از ترکیب اولیه تیمش در مقابل اودینزه ظاهر شده است. ظاهرا لج بازی مورینیو با سردار ادامه دارد. در این دیدار نیز سردار یک عملکرد خوب داشت. در ادامه سایت ورزشی با لج‌بازی مورینیو با سردار پس از گل و پاس گل! همراه شوید.

 

لج‌بازی مورینیو با سردار پس از گل و پاس گل!

به گزارش سایت ورزشی، رقابت های هفته سیزدهم سری آ ایتالیا امشب دنبال می شود. در یکی از این رقابت ها تیم فوتبال رم ایتالیا با حضور سردار آزمون در فهرست نفرات ذخیره از ساعت 20 به وقت ایران در ورزشگاه المپیکو در مقابل تیم رده شانزدهمی اودینزه قرار گرفت. سردار در بازی دیشب نیز به عنوان یار ذخیره ظاهر شد.

آزمون بعد از اینکه از لورکوزن به رم پیوسته هنوز به صورت کامل در ترکیب اصلی حضور نیافته است. و در هفت مسابقه سری آ ایتالیا به عنوان یار تعویضی به زمین آمده و یک گل نیز زده است. امشب نیز در مقابل اودینزه دور از ترکیب اصلی و روی نیمکت قرار داشت. مهاجم ایرانی رم درست 3 هفته قبل در مسابقه مقابل لچه به عنوان یار جانشین به زمین رفت. و موفق شد اولین گل خود را در سری آ ایتالیا بزند و امیدوار بود که دیشب نیز این اتفاق رخ دهد.

سردار در رم ایتالیا

سردار در فیفادی اخیر در تیم ملی فوتبال ایران نیز عملکرد خوبی داشت و توانست در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 دو گل و یک پاس گل در مقابل هنگ کنگ و یک پاس گل در مقابل ازبکستان داشته باشد. حالا با روحیه کامل و عالی به جالوروسی بازگشته است. شاگردان مورینیو در 12 هفته قبل سری آ ایتالیا 5 پیروزی، سه مساوی و 4 شکست داشتند. در حال حاضر نیز با 18 امتیاز در جایگاه هفتم جدل رقابت ها قرار دارند. آزمون در این مسابقه یک پاس گل جذاب برای لوکاکو انداخت و لوکاکو نیز همان توپ را به دیبالا داد تا گل سوم برای رم به ثمر بشیند. این مسابقه با نتیجه 3-1 به نفع رم به پایان رسید تا آنها با 21 امتیاز و صعود دو پله ای بالاتر از آتالانتا و فیورنتینا به جایگاه پنجم برسند.

سردار آزمون در مسیر یک انتقال غیر منتظره

لج‌بازی مورینیو با سردار پس از گل و پاس گل!

خروج از نسخه موبایل