ورزشی

واکنش نکونام و گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی

واکنش نکونام و گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی

یکی از بازیکنان جوان باشگاه نفت آبادان بر اثر سانحه تصادف صبح امروز جان خودش را از دست داد. سرمربی باشگاه استقلال و پرسپولیس در استوری های جداگانه در اینستاگرام نسبت به فوت این فوتبالیست جوان تسلیت گفتند. در ادامه سایت ورزشی با واکنش نکونام و گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی همراه ما باشید.

 

واکنش نکونام و گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی

به گزارش سایت ورزشی ، بازیکن جوان باشگاه صنعت نفت آبادان که حتی گفته شد یکی از ستاره های لیگ بعدی نیز خواهد بود صبح امروز دار فانی را وداع گفت. محمد عجمی پور بازیکن فوتبال آبادانی که زیر نظر عبدالله ویسی به تیم بزرگسالان اضافه شد. شب قبل این فوتبالیست جوان بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم کرد. او از رده امید به تیم بزرگسالان اضافه شد و حتی در تست های پزشکی ایفمارک نیز همراه با بقیه بازیکنان نفت حضور پیدا کرده بود اما تقدیر برای این مرد جور دیگری رقم خورد.

واکنش نکونام و گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی

محمد عجمی بازیکن جوان فوتبال صنعت نفت آبادان بر اثر حادثه تصادف رانندگی جانش را از دست داد. صبح امروز یک شوک جدی به فوتبال لیگ برتر ایران واد شد و اتفاق تلخ یک بازیکن جوان و آینده دار کشورمان را از ما گرفت. جواد نکونام سرمربی استقلال در یک اقدام شایسته با انتشار استوری اینستاگرامی با آبادانی ها همدردی کرد. جواد در استوری خودش نوشت: تسلیت به مردم فوتبالدوست و خونگرم آبادان. روحت شاد و یادت گرامی.

واکنش گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی

واکنش گل محمدی به مرگ بازیکن آبادانی

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس نیز صبح امروز یک استوری درباره محمد عجمی بازیکن فوتبال نفت منتشر کرد و نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. پرسپولیس هفته قبل در یک مسابقه دوستانه روبروی نفت آبادان قرار گرفت که محمد عجمی نیز در آن مسابقه حضور داشت. در سال های اخیر بازیکنان جوان آینده دار در فوتبال ایران کم سانحه رانندگی نداشته اند و متاسفانه در ایران به دلیل رانندگی بد این اتفاقات در جاده ها زیاد می افتد که حتی باعث درگذشت یک بازیکن فوتبال می شود.

خروج از نسخه موبایل