ورزشی

نیکبخت سرمربی تیم شادکام مشهد شد

نیکبخت سرمربی تیم شادکام مشهد شد

نیکبخت سرمربی تیم شادکام مشهد ، علیرضا واحدی نیکبخت یا قول عادل فردوسی پور علیرضا نیکبت واحدی سرمربی تیم شادکام مشهد شده است. علیرضا سابقه فوتبال در تیم سرخابی ها را در کارنامه خودش داشته است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

نیکبت بازیکن سابق تیم های استقلال و پرسپولیس:

علیرضا واحدی نیکبخت بازیکن چند سال قبل تیم های استقلال و پرسپولیس تهران که از دنیای بازی فوتبال خداحافظی کرده و حالا به دنبال نیمکت نشینی و مربیگری است. نیکبخت با هدایت نماینده مشهد در لیگ سه کار خودش را به عنوان سرمربی آغاز کرده است.

به گزارش سایت ورزشی ، واحدی نیکبخت یکی از مستعد ترین و حرفه ای ترین بازیکنان دهه 80 فوتبال ایران می باشد. او سابقه حضور در تیم های سرخ آبی پایتخت را در کارنامه اش داشته است. او حالا در این روزها خودش را برای نیمکت شادکام مشهد آماده می کند. باید ببینیم که آیا علیرضا در سرمربی گری هم همانند فوتبالش موفق خواهد بود یا خیر.

نیکبخت سرمربی تیم شادکام

نیکبخت سرمربی تیم شادکام مشهد

مرد مشهدی در شرایطی این مسئولیت را بدست گرفت که قبل از آن سعید خانی کاپیتان سابق ابومسلم مشهد در لیگ برتر سال های قبل ، سرمربی تیم شادکام بوده است. او حتی توانست با دو برد و یک مساوی در سه مسابقه این تیم را در صدر جدول قرار دهد.  و باید ببینیم ستاره محبوب سرخابی های تهران چه عملکردی از خودش در این تیم بر جای خواهد گذاشت. نیکبخت سرمربی شادکام امیدوار است بتواند با این تیم شرایط خوبی را ایجاد کند و به لیگ بالاتر صعود نماید. نیکبخت حتی دوره های مربیگری را نیز طی کرده است و علاقه زیادی دارد تا در لیگ برتر نیز حضور داشته باشد و فعلا به دنبال برپایی اسم و رسم در لیگ های دسته پایینتر می باشد. بازیکن سابق ایران مربی تیم مشهدی شد.

خروج از نسخه موبایل