ورزشی

پل پوگبا به عربستان می‌پیوندد | ستاره‌ی بعدی در راه است

پل پوگبا به عربستان می‌پیوند | ستاره‌ی بعدی در راه است

پل پوگبا به عربستان می‌پیوند | ستاره‌ی بعدی در راه است

منابع مختلف از پیوستن پل پوگبا به عربستان سعودی به عنوان ستاره‌ی بعدی خبر داده‌اند. حال پل پوگبا به عربستان می‌پیوندد؟

پل پوگبا به عربستان پی‌پیوندد

کریم بنزما روز سه‌شنبه با قراردادی سه ساله رئال مادرید را ترک کرد و به الاتحاد پیوست. انگولو کانته نیز در آستانه پیوستن به او است. انتظار می‌رود موجی از بازیکنان سرشناس وجود داشته باشد که با پیوستن به کریستیانو رونالدو از آنها پیروی کنند. او در آغاز سال 2023 این تغییر را ایجاد کرد.

روسای عربستان سعودی می خواهند استعدادهای نخبه اروپایی بیشتری را به صفوف خود اضافه کنند. منابع تایید کرده‌اند که پوگبا به طور جدی در رادار آنهاست

این بازیکن 30 ساله پس از بازگشت تابستان گذشته از منچستریونایتد به یوونتوس، یک مصدومیت و رقابت های جنجالی را تحمل کرد.

این مرد فرانسوی فصل گذشته تنها یک بازی در سری آ را شروع کرد. هم‌چنین او از لیست یوونتوس برای بازی حذفی لیگ اروپا مقابل فرایبورگ به دلیل مشکلات انضباطی در اوایل سال حذف شد.

مرتبط با شایعات نقل و انتقالات: تیم بعدی گوندوگان کجاست؟ | بارسا، پی‌اس‌جی، سیتی یا آرسنال؟

شرایط این فصل یوونتوس و چشم‌انداز آینده

علیرغم مشکلات پوگبا، او تمایل به ماندن در تورین دارد. او می‌خواهد شایستگی‌هایش را ثابت کند، اما خود بوونتوس یک کمپین پر فراز و نشیب همراه با جنجال‌های خارج از زمین را تحمل کرده است. این موارد در نهایت به صورت کسر ده امتیاز برای بی‌نظمی‌های مالی بد از بدتر شد.

یوونتوس اکنون به دنبال بازسازی احتمالی در تابستان است. آنها در مقدماتی لیگ کنفرانس اروپا سال آینده پس از دوری از فوتبال لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا بازی خواهند کرد. و این می تواند منجر به جدایی احتمالی پوگبا یکی از بزرگان و ستارگان این تیم شود.

فرصت انتقال پوگبا به عربستان سعودی ممکن است برای یووه وسوسه انگیز باشد. در حالی که انتقال احتمالی می‌تواند کودتای مهم دیگری برای لیگ برتر باشد.

تمام خریدهای بزرگی که تاکنون به دست آمده اند، نقل و انتقالات رایگان بوده اند. اما با صندوق سرمایه گذاری عمومی کشور (PIF)، که مالک نیوکاسل یونایتد نیز است ، سرمایه را به چهار باشگاه برتر لیگ برتر – الاتحاد، الاهلی، ال و ال. نصر و الهلال – آنها هیچ مشکلی در پرداخت هزینه های قابل توجه برای اهداف آینده نخواهند داشت.

بنزما با قراردادی بیش از 250000 پوند در روز بدون مالیات به عربستان سعودی نقل مکان کرده است. کانته پس از انتشار رسمی خبر از این روش پیروی خواهد کرد.پوگبا می‌تواند انتظار حقوقی مشابهی را داشته باشد. البته در صورتی که این انتقال را بپذیرد.

خروج از نسخه موبایل