ورزشی

خاطرات پژمان جمشیدی از علی پروین در برنامه عادل

خاطرات پژمان جمشیدی از علی پروین در برنامه عادل

علی پروین پیشکسوت و سرمربی و بازیکن سالهای دور تیم ملی و باشگاه پرسپولیس تهران بوده است. پروین شخصیت انتحاری با توصیه های عجیب و غریب به بازیکنان فوتبال بود. او همیشه سخنان و حرف های جالبی در مصاحبه هایش داشت. در ادامه سایت ورزشی با خاطرات پژمان جمشیدی از علی پروین در برنامه عادل همراه ما باشید.

 

خاطرات پژمان جمشیدی از علی پروین در برنامه عادل

پژمان جمشیدی در یک مصاحبه با عادل فردوسی پور از سینما کمی فاصله برداشت و به دوران خوش و خاطرات خنده دار و جالب فوتبالش در پرسپولیس پرداخت. پژمان در یک دوره جزو بازیکنان مشهور تیم قرمزها بود که در آن زمان علی پروین بر روی نیمکت باشگاه به عنوان سرمربی حضور داشته است. جمشیدی در برنامه عادل فردوسی پور تحت عنوان فوتبال 360 حضور یافت و به ماجراهای علی پروین و پرسپولیس پرداخت. پژمان از سایپا به تیم ملی ایران رفت و سپس تصمیم گرفت مجدد به جمع پرسپولیسی های سابق بازگردد. علی آقا پریون سرمربی وقت پرسپولیس در بدو ورود پژمان به تمرین از او پرسید در اردوی تیم ملی چند نفرید؟ جمشیدی جواب داد 25 نفر …. سپس علی آقا گفت: آن ۲۵ نفر را می‌بینی؛ همشون بندِ کفش من هم نیستند.

خاطرات پژمان جمشیدی از علی پروین در برنامه عادل

پروین دارای اخلاق خاص و منحصر به فردی در فوتبال ایران بود و همیشه شاگردانش را زیر نظر داشت تا از آنها بهترین بازیکن فوتبال بسازد. اسطوره باشگاه پرسپولیس همیشه عاشق این باشگاه مانده و حتی بعد از سالها دوری از فوتبال هنوز هم برای مسابقات حساس در ورزشگاه آزادی حضور می یابد و بازی را از نزدیک تماشا می کند. شاگردان علی آقا همیشه در دهه های 60 و 70 خاطرات خوش و خنده داری از رفتارها و حرف های خاص و لوطی منش داشته اند. پروین کاری می کرد تا پوشیدن پیراهن باشگاه پرسپولیس برای فوتبالیست های ایرانی یک آرزوی بزرگ باشد. ظاهرا علی پروین به دنبال ارزش گذشتن فراوان به این تیم بود که البته موفق هم شد.

خروج از نسخه موبایل