پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی

دیدار حساس دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان در حالی روبروی هم قرار می گیرند که هنوز استادیوم آزادی به بهره برداری و تعمیرات کامل نرسیده است. استادیوم آزادی در حال آماده این دیدار مهم لیگ قهرمانان آسیا ورزشگاه است. در ادامه سایت ورزشی با پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی همراه ما باشید.

 

پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی

ورزشگاه آزادی تهران از پایان فصل قبل مورد بازسازی قرار گفت و سکوهای استادیوم قدیمی پایتخت تخریب شد تا دوباره از نو تجهیز شوند. اما با شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران درصد تخریب سکوهای این ورزشگاه بیشتر شد و امکان حضور تماشاچی ها نبود و بازی پرسپولیس استقلال نیز بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

اما هفته آینده تیم پرسپولیس یک دیدار حساس در خلال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در نخستین دیدارش به مصاف النصر می رود و مسابقه ای که با حضور ستارگان فوتبال جهان نظیر رونالدو ، مانه و بوروزوویچ و … برگزار خواهد شد. مسئولان سازمان تجهیز تلاش زیادی انجام می دهند تا این ورزشگاه سریعتر به بازی های مهم و حساس برسد و حتی چمن و نورهای پروژکتور آن نیز در حال تغییر است تا شرایط به بهترین نحو برای دو تیم مهیا شود.

پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی

بازی لیگ قهرمانان آسیا – پرسپولیس – النصر در ورزشگاه آزادی

به گزارش سایت ورزشی ،کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه لیگ قهرمانان این قاره را در خروجی وب سایت خودش قرار داد. بر اساس توافقات قبلی فدراسیون فوتبال ایران و عربستان در برنامه رسمی خودش عبارت «نیاز به تأیید» را از مقابل محل میزبانی نمایندگان ایران و عربستان حذف کرد. و ورزشگاه‌های رسمی این تیم‌ها را به جای آن قرار داد. در فاصله کمتر از یک هفته تا شروع لیگ قهرمانان آسیا ای اف سی رسما تایید کرد. که تیم های پرسپولیس ، نساجی و سپاهان امکان میزبانی از تیم های قدرتمند عربستانی را در ایران خواهند داشت. و به این ترتیب ورزشگاه آزادی و نقش جهان میزبان این باشگاه ها خواهند بود.

پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی

یکی از نکات مهم این بود که ای اف سی محل میزبانی تیم های عربستانی از سه نماینده ایران را نیز اعلام کرد که بر این اساس استادیوم کینگ عبدالله جده، شاهزاده فیصل ریاض و الاول پارک ریاض میزبان نمایندگان لیگ برتر خلیج فارس خواهند بود. یک خبرنگار عربستانی ادعا کرد که اولین دیدار النصر و پرسپولیس در آزادی و بدون حضور تماشاگران برگزار می شود. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و پرسپولیس در گروه مرگ با تیم های الدحیل، النصر و استقلال تاجیکستان قرار گرفت. او دلیل بدون تماشاگر بودن بازی النصر و پرسپولیس را محرومیت پیشین نماینده ایران دانست. النصر با آنکه ستاره‌های بزرگی را در اختیار دارد اما به‌سختی توانست با شکست الشارجه به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *