ورزشی

ترکیب پرسپولیس برای شکست الدحیل

ترکیب پرسپولیس برای شکست الدحیل

یحیی گل محمدی در دیدار امشب مقابل تیم الدحیل ترکیب خود را مشخص کرده است. تیم پرسپولیس در حالی به مصاف با الدحیل قطر می رود که امید عالیشاه کاپیتان خود را در اختیار ندارد. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب پرسپولیس برای شکست الدحیل همراه شوید.

 

ترکیب پرسپولیس برای شکست الدحیل

به گزارش سایت ورزشی، تیم سرخ پوشان تهرانی امشب در ورزشگاه آزادی از ساعت 19:30 روبروی الدحیل قرار خواهند گرفت. در این بازی بازیکنان مصدوم زیادی نظیر عالیشاه دست یحیی را بسته اند. با این حال در خط دروازه شماره یک تیم ملی فوتبال ایران یعنی علی بیرو قرار خواهد گرفت. بیرانوند امید دارد تا بتواند در این مسابقه نیز همانند بازی با النصر کلین شیت کند و گل نخورد. خط دفاع پرسپولیس نیز در این مسابقه تغییر چندانی ندارند و زوج گولسیانی و کنعانی زادگان در مرکز خط دفاع حضور دارند. دانیال اسماعیلی فر با علی نعمتی نیز جناحین را پوشش می دهند.

کاپیتان پرسپوليس بازی الدحیل را از دست داد

ترکیب پرسپولیس برای شکست الدحیل

دانیال در آخرین تمرین پرسپولیس مصدومیت و گرفتگی پا داشت و برای این بازی اما مشکل چندانی ندارد و از ابتدا در ترکیب تیم حاضر است. در خط میانی یحیی از میلاد سرلک و مسعود ریگی به عنوان دو هافبک خود استفاده می کند. احتمالا سرلک در پست شماره 8 و 10 بازی کند و جلوتر از مسعود ریگی نزدیک به دروازه خواهد بود. همچنین جناحین زمین مسابقه نیز سعید صادقی و مهدی ترابی جزو مورد اعتمادترین بازیکنان تیم گل محمدی هستند. آنها با تکنیک های خاص خود می توانند گره کار پرسپولیس را باز نمایند. سروش رفیعی نیز در این مسابقه حساس و سرنوشت ساز به عنوان هافبک بازی ساز قرار می گیرد. در خط حمله نیز شهاب زاهدی جلوتر از نبیل باهویی برای تیم سرخ پوشان بازی می کند.

ترکیب پرسپولیس برای شکست الدحیل

ترکیب پرسپولیس به این شرح است:

علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، علی نعمتی، مسعود ریگی، میلاد سرلک، سعید صادقی، مهدی ترابی، سروش رفیعی و شهاب زاهدی

خروج از نسخه موبایل