ورزشی

ستاره پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد

ستاره پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد

تیم پرسپولیس ایران در هفته پیش رو یک بازی حساس در مقابل کریستیانو رونالدو و هم تیمی هایش در باشگاه النصر عربستان دارد. در حالی که هواداران این باشگاه تهرانی نگرانی هایی بابت رسیدن علیرضا بیرانوند به بازی النصر دارند. یک ستاره جدید تیم بازی با النصر را از دست داد. در ادامه سایت ورزشی با “ستاره پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد ” همراه باشید.

 

ستاره پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد

با توجه به شرایط جدید به وجود آمده مهاجم جدید پرسپولیس شانسی برای همراهی تیمش برای بازی با النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ندارد. در آخرین روز فرصت ارسال لیست آسیایی ، باشگاه سرخ پوشان تهران اعلام کرد. که نبیل باهویی مهاجم مراکشی – سوئدی شاغل در لیگ قطر را جذب نموده است. این در حالی بود که گل محمدی سرمربی این تیم نظر چندان مثبتی بر روی جذب این فوتبالیست نداشت. و حتی اعلام کرد که این مهاجم را نمی خواسته و باشگاه بر خلاف نظر او باهویی را جذب کرده است. تیم پرسپولیس تهران 28 شهریور ماه ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگران در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا میزبان النصر عربستان هستند. ظاهرا حضور این مهاجم در لیست سرخ ها نامشخص است و به نظر می رسد او یکی از غایبان بزرگ مسابقه است.

ستاره پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد

مهاجم خارجی پرسپولیس به بازی النصر نمی رسد

باهویی هنوز به ایران نیامد و به نظر می رسد. حضورش در تهران در این فاصله کم شانس زیادی برای حضور در بازی پیش رو ندارد. و اصلا با تیم پرسپولیس هماهنگ نیست و از لحاظ بدنی نیز وضعیتش نامشخص است. در حالی که گل محمدی اصلا این بازیکن را نخواسته بود و مهاجم توسط مدیران جذب شده است. پرسپولیس مهاجم جدید خارجی خودش را به زودی در اختیار دارد. قطعا به بازی های بعدی خواهد رسید. البته گل محمدی در یک گفتگو اشاره کرد که به واسطه شرایط خاص تیم ، در نهایت نسبت به این اتفاق فعلا سکوت می کند. البته با این حال نکته عجیب این است. که علیرغم گذشت چند روز از اعلام رسمی باشگاه مبنی بر توافق و امضای قرارداد با نبیل باهویی هنوز مهاجم سوئدی وارد تهران نشد و در تمرینات حضور ندارد.

خروج از نسخه موبایل