صحبت های پیکه درباره شکیرا

پیکه و شکیرا دوتا از زوج های طلاق گرفته جنجالی چند سال اخیر می باشند. که همیشه در صدر خبرها قرار دارند. حواشی زیاد ایجاد شد. که پیکه و شکیرا از هم جدا شدند. و اسطوره بارسلونا این روزها سکوت خود را شکست. و درباره این اتفاق ها صحبت هایی انجام داد. در ادامه سایت ورزشی با صحبت های پیکه درباره شکیرا همراه شوید.

 

صحبت های پیکه درباره شکیرا

به گزارش سایت ورزشی، جرارد پیکه درباره جدایی اش از همسر سابق خود صحبت نمود. او گفت که درباره چیزهایی که انتشار پیدا می کنند، اهمیت نمی دهد. پیکه ستاره سابق بارسلونا و شکیرا در تاریخ ژوئن 2022 بعد از 11 سال زندگی مشترک جدا شدند. جنجال ها و خبرهای زرد زیادی پیرامون آنها به وجود آمد. و شکیرا حتی پیکه را خیانت کار معرفی کرد. خواننده کلمبیایی در این زمینه حتی ترانه هایی منتشر کرد و گفت پیکه «فراری را با رنو توئینگو عوض کرده». اسطوره تیم اسپانیا با راندن رنوی 80 هزار پوندی به این ترانه واکنش نشان داد. جرارد حالا درباره این موضوعات صحبت کرده است. و می گوید: عموم مردم اصلا نمی دانند. که واقعا چه چیزی به ما رخ داده است.

او به RAC۱ گفت: حالا درباره چیزهایی که راجب من می گویند اگر اهمیتی بدهم باید خود را درون یک خانه یا آپارتمان حبس و زندانی کنم. یا باید از طبقه ششم پرت شوم پایین و خودکشی کنم. تنها راه زنده ماندن من از چنین چیزهایی بی توجهی است. نمی توانم هر روز بیرون بروم و چیزهایی که واقعی نیستند را انکار کنم. من نمی خواهم درباره آنها صحبت کنم و اصلا حرفی نمی زنم. اما مردم حتی 10 درصد این موضوعات را نمی دانند. پیکه در ماه ژانویه با انتشار پستی در اینستاگرام رابطه خود با کلارا چیا را رسمی اعلام کرد. شکیرا نیز با ویدیوی دیگری در رسانه‌های اجتماعی واکنش نشان داد. پیکه در حال حاضر به کار روی پروژه کینگزلیگ خود ادامه می‌دهد و اخیراً کینگزلیگ آمریکا را راه‌اندازی کرده که قرار است در ژانویه ۲۰۲۴ و در مکزیک آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *