ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر

تیم پرسپولیس تهران بعد از شکست در مقابل النصر برای دومین بار باید در مقابل حریف قطری قرار بگیرد. قرمزهای ایران در غیاب دو ستاره تیم خود بعد از شکست خانگی حالا در یک مسابقه سرنوشت ساز در مقابل الدحیل قطر بازی می کنند. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر همراه ما باشید.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر

به گزارش سایت ورزشی ، کاروان النصر در مقابل پرسپولیس در یک دیدار خانگی با نتیجه دو گل امتیاز کسب کردند. تیم گل محمدی برای صعود نیاز به امتیاز و برد در مسابقه با الدحیل دارد و آنها آخرین حضورشان در لیگ قهرمانان با صعود به فینال همراه شده بود. ظاهرا اینبار نیز نمی خواهند کارشان در مرحله گروهی به اتمام برسد. چالش بزرگ برای باشگاه ایرانی غیبت میلاد سرلک و وحید امیری می باشد. هافبک دفاعی پرسپولیس به دلیل اخراج در مقابل النصر قادر به همراهی این تیم در بازی امشب مقابل الدحیل نیست. وحید امیر نیز به دلیل مصدومیت تیمش را همراهی نمی کند. سرمربی پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با الدحیل مدعی شد که در اردوگاه تیمش نفراتی دیگر هم با مصدومیت روبرو هستند و این موضوع نگرانی بزرگ را برای هواداران دارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر

بیرانوند به دنبال اولین کلین شیت آسیایی

دروازه بان پرسپولیس بعد از انتقاداتی که نسبت به او در بازی با النصر شده بود حالا خودش را برای مسابقه با الدحیل آماده کرد. شماره 1 ملی پوش پرسپولیس در جدال اول با النصر دوبار دروازه اش باز شد. حالا در دومین جدال به دنبال کلین شت می باشد تا تیمش را برای رسیدن به جایگاه مناسب گروه کمک نماید.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر

خط دفاعی باگاه نیز بدون تغییر می باشد و محمد حسین کنعانی زادگان و مرتضی پور علی گنجی در قلب خط دفاع در کنار دانیال اسماعیلی فر در راست و علی نعمتی در سمت چپ می باشند. این ترکیب کاملا قابل پیش بینی توسط گل محمدی برای این مسابقه بود. افرادی که در بازی قبلی هجمه زیادی را تحمل کردند و حالا امید دارند با نمایش موفق در بازی خارج از خانه توانایی های خود را نشان دهند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر

در خط میانی پرسپولیس چه کسانی هستند؟

در خط میانی میلاد سرلک محروم شد و ترابی نیز در آخرین مسابقه اش مصدوم از زمین خارج شد. مسعود ریگی در پست هافبک دفاعی قطعی است و از بین سروش رفیعی و سینا اسد بیگی در نهایت یکی از این دو توسط گل محمدی قرار خواهند گرفت. مهدی ترابی نتوانسته به دیدار با الدحیل برسد و باید شاهد دومین تغییر در خط این تیم باشیم. اتفاقی که می تواند باعث شود تا کاپیتان سرخ ها بعد از چند بازی نیمکت نشینی دوباره به ترکیب بازگردد. یحیی اعتماد به امید عالیشاه دارد و به دنبال کسب امتیاز و ایجاد موقعیت مناسب روی دروازه حریف است. در بخش راست سعید صادقی با روحیه بالا و به دنبال نمایش موفق و تجربه آسیایی با پرسپولیس است.

در یک شرایط که با غیبت وحید امیری کار کمی برای پرسپولیس سخت شد. یاسین سلمانی سومین تغییر قرمزها در این مسابقه است و اصرار یحیی برای بازگشت نفرات امید تیمش از چین به همین خاطر بود. سلمانی در این بازی شانس این را دارد که در ترکیب اصلی و نزدیک به دروازه الدحیل موقعیت های گلزنی ایجاد نماید. شهاب زاهدی نیز احتمالا زوج عالیشاه در خط هجومی می باشد و باید ببینیم که آیا طلسم گلزنی این مهاجم شکسته خواهد شد؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند
محمدحسین کنعانی زادگان
مرتضی پورعلی گنجی
علی نعمتی
دانیال اسماعیلی فر
سروش رفیعی
مسعود ریگی
سعید صادقی
یاسین سلمانی
شهاب زاهدی
امید عالیشاه

 

نیمکت نشینان:

وحید امیری، وحدت حنانوف، مهدی ترابی، محمد عمری، سینا اسدبیگی، گئورگی گولسیانی، نبیل باهویی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *