ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر عربستان

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر عربستان، در حالی که پرسپولیس، قدرت‌بخش فوتبال ایران، خود را برای رویارویی با النصر، نماینده عربستان سعودی در دیداری حساس در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی آماده می‌کند، در حال شکل گیری است. با شروع هفته اول رقابت ها، هر دو تیم مشتاق هستند تا شروعی قدرتمند در این دیدار مورد انتظار داشته باشند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر عربستان

النصر عربستان

النصر با مجموعه ای از ستارگان فوتبال وارد ایران می شود، اما آنها باید با قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا که استفاده از بازیکنان خارجی را تنها به پنج بازیکن محدود می کند، مبارزه کنند. این قانون یک چالش تاکتیکی برای مربی النصر، یحیی گل محمدی، ایجاد می کند، زیرا او سعی می کند در عمق فوق العاده تیمش حرکت کند.

کریستیانو رونالدو

یکی از نکات کلیدی منتهی به این دیدار مصدومیت و آمادگی جسمانی علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس بود. دورنمای رویارویی بیرانوند با نماد جهانی مانند کریستیانو رونالدو، هرچند در لیگ قهرمانان آسیا، لایه‌ای از دسیسه را به این رویارویی اضافه کرده است.

کریستیانو رونالدو و اندرسون تالیسکا ستارگان النصر عربستان
کریستیانو رونالدو و اندرسون تالیسکا ستارگان النصر عربستان

پرسپولیس

پرسپولیس به طور سنتی در بیشتر بازی های خود از ترکیب 4-4-2 استفاده می کند، اما در مقابل النصر، به نظر می رسد با سیستم 4-2-3-1 حالت دفاعی تری اتخاذ کند. این تغییر تاکتیکی شامل اضافه کردن یک هافبک دفاعی اضافی به ترکیب است که نشان دهنده تمرکز بر تقویت دفاع آنها و در عین حال داشتن گزینه های تهاجمی است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر عربستان
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر عربستان

سفر قرمز ها

سفر قرمزها به این تورنمنت نشان از عملکرد آنها در لیگ قهرمانان آسیا 2020 است که در مرحله نیمه نهایی با غلبه بر النصر به فینال راه یافتند. این خاطره مثبت از موفقیت های گذشته مقابل تیم عربستانی بدون شک عزم پرسپولیس برای کسب یک پیروزی دیگر را تقویت کرده است. با این حال، النصر، با داشتن ترکیبی پر ستاره که شامل رونالدو، تیس، لاپورته، بروزوویچ، مانه، اتاویو و غیره است، به دنبال انتقام برای پاک کردن خاطره آخرین رویارویی آنهاست.

با نزدیک شدن به بازی، ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار مقابل النصر به شرح زیر است:

دروازه بان:

علیرضا بیرانوند

مدافعان:

دانیال اسماعیلی فر
مرتضی پورعلیگنجی
محمد حسین کنعانی زادگان
علی نعمتی

هافبک های دفاعی:

مسعود ریگی
میلاد سرلک

هافبک های هجومی:

سعید صادقی
مهدی ترابی
وحید امیری

مهاجم:

شهاب زاهدی

برد قبلی پرسپولیس مقابل النصر
برد قبلی پرسپولیس مقابل النصر

نتیجه

بدون شک علیرضا بیرانوند در حالی که خود را برای رویارویی با نیروی هجومی قدرتمند النصر حاضر می کند، کانون توجهات خواهد بود. با تنظیمات تاکتیکی پرسپولیس و ترکیبی قدرتمند، هواداران بی صبرانه منتظر تقابل این دو غول فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا هستند و به امید دیداری هیجان انگیز و خاطره انگیز.

Pooria
18 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *