ورزشی

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای هت‌تریک مقابل استقلال

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای هت‌تریک مقابل استقلال

بعد از دو برد پیاپی در دربی، هیچ اتفاقی شیرین تر از تکرار آن اینبار در مقابل جواد نکونام برای یحیی گل محمدی نخواهد بود. در ادامه سایت ورزشی با ترکیب احتمالی پرسپولیس برای هت‌تریک مقابل استقلال همراه شوید.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای هت‌تریک مقابل استقلال

به گزارش سایت ورزشی، تیم پرسپولیس تجربه تلخی از آخرین شکست خود در آزادی دارد. او نمی خواهد در مقابل هواداران خودش سرافکنده شود. گل محمدی دو در دربی اخیر خودش در استادیوم آزادی تهران با پیروزی روبرو شده و اینبار آنها به دنبال هدف بزرگتر پا به میدان جنگ می گذارند. سرمربی قرمزها تمام انگیزه های خود را برای جدال و کسب سه امتیاز گذاشته است. تیم آنها از آسیا حذف شده و هواداران نشان دادند که حافظه تاریخی کوتاهی دارند و اصلا به دستیابی سه گانه در روزهای پایانی فصل کار ندارند. آنها فقط به دنبال برد هستند. قهرمانی پشت قهرمانی آنها را ارضا می کند.

در روزهایی که هر اشتباه و ناکامی می تواند پایه های سلطنت گل محمدی را به لرزه در بیاورد. سرمربی سرخ پوشان دربی را به عنوان یک اتفاق بزرگ برای رسیدن به نتیجه دلخواه نگاه می کند. حتی با دور بودن سه ستاره تیمش بنام های پورعلی گنجی، سلمانی و امیری با پتانسیل بالا به دنبال هت تریک برد در دربی است.

ترکیب احتمالی استقلال با یک ابهام بسیار بزرگ

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای هت‌تریک مقابل استقلال

 

چه بازیکنانی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار می گیرند؟

علیرضا بیرانوند که در مسابقات آسیایی بهترین عملکرد را داشت و انتخاب اول مسابقه دربی درون دروازه است. مطمئن ترین گلر ملی پوش ایرانی است که پا به دربی می گذارد. او که در دربی قبلی خشم هواداران استقلال را درآورد و با سنگباران و اعتراضات تند آبی ها 120 دقیقه دوام آورد. حالا در این بازی بعید است که همچنان این موضوع از ذهن هواداران استقلال پاک شده باشد.

در خط دفاع نیز تغییرات چندانی صورت نمی گیرد، در نبود مرتضی پور علی گنجی، زوج خط دفاع گئورگی گولسیانی و کنعانی زادگان هستند. در سمت راست هم دانیال اسماعیلی فر و در سمت چپ نیز علی نعمتی تقابل سختی با مهاجمان استقلال دارند. یحیی گل محمدی نیز خط میانی تیمش را قوی تر در مقابل آبی ها قرار می دهد. اولین دربی مسعود ریگی بازیکن سابق استقلالی ها با پیراهن پرسپولیس است. میلاد سرلک نیز دیگر هافبک قرمزها در کنار ریگی است. سعید سادقی نیز در دربی های قبلی نمایش خوبی داشته و با عملکرد بی نظیرش در تمرینات حضور یافت. در سمت مقابل نیز سروش رفیعی حضور دارد که حتی سابق گل زدن در دربی را دارد.

خط حمله پرسپولیس:

مهدی ترابی نیز با اینکه ستاره سالهای اخیر پرسپولیس بوده و نقش مهمی در موفقیت تیمش داشته و بعد از گلزنی در آخرین تقابل حالا به خط دروازه سید حسین حینی نزدیکتر خواهد شد. نوک خط هجومی تیم نیز شهاب زاهدی است. مهاجم قرمزها بعد از غیبت در بازی آخر مقابل هواداران به دلیل محرومیت بار دیگر به ترکیب باز می گردد و امید دارد در این دیدار گل بزند.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند
محمدحسین کنعانی زادگان
گئورگی گولسیانی
دانیال اسماعیلی فر
علی نعمتی
مسعود ریگی
میلاد سرلک
سعید صادقی
سروش رفیعی
شهاب زاهدی
مهدی ترابی

سرمربی سرخ‌ها روی نیمکت خود نیز امید عالیشاه، فرشاد فرجی، وحدت حنانوف، محمد عمری، نبیل باهویی، سینا اسدبیگی و … را به عنوان رزرو در اختیار دارد و باید دید تفکرات او برای اینکه جریان بازی را به سمت دستیابی به هت تریک پیروزی در این دربی پیش ببرد به چه شکل خواهد بود.

خروج از نسخه موبایل