لیگ برتر ادعا می کند "دعوت" برای مطالعه تن هاگ

لیگ برتر ادعا می کند “دعوت” برای مطالعه تن هاگ.در دنیای پرشتاب مدیریت فوتبال، مربیان دائماً تکامل می یابند و برای جلوتر ماندن از بازی سازگار می شوند. یکی از تحولات جالب توجه در زمان های اخیر افزایش علاقه به فلسفه مدیریتی اریک تن هاگ. مغز متفکر هلندی است که در احیای مجدد آژاکس در فوتبال اروپا نقش داشت. با کمال تعجب، یک ستاره سابق لیگ برتر ادعا کرد که “دعوتنامه” برای مطالعه روش های مربیگری تن هاگ دریافت کرد. تاثیر رو به رشد این مدیر مبتکر را روشن می کند.

لیگ برتر ادعا می کند "دعوت" برای مطالعه تن هاگ
لیگ برتر ادعا می کند “دعوت” برای مطالعه تن هاگ

لیگ برتر ادعا می کند “دعوت” برای مطالعه تن هاگ

اریک تن هاگ یک نابغه تاکتیکی

اریک تن هاگ به دلیل درخشش تاکتیکی و شجره مربیگری چشمگیرش به یک نام آشنا در میان علاقه مندان به فوتبال تبدیل شد. تن هاگ که در 2 فوریه 1970 در هاکسبرگن هلند به دنیا آمد. قبل از انتقال به مربیگری از یک حرفه نسبتاً غیرقابل توجه در بازی لذت برد. با این حال، در نقش دوم است که او واقعاً عالی بود.

دوران تصدی تن هاگ در آژاکس باعث شد. این باشگاه به روزهای شکوه خود چه در داخل و چه در صحنه اروپا بازگردد. آژاکس با هدایت او در فصل 2018-2019 به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید. دستاوردی که دنیای فوتبال را شوکه کرد. سبک بازی نوآورانه و پر فشار او، همراه با توانایی او در پرورش استعدادهای جوان، تحسین علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان را به همراه داشت.

تن هاخ
تن هاخ

“دعوتنامه” برای مطالعه تن هاخ

اخیراً یک ستاره سابق لیگ برتر انگلیس که می خواهد نامش فاش نشود. ادعا کرد که “دعوت نامه” دریافت کرد. تا روش های مربیگری اریک ده هاگ را از نزدیک مطالعه کند. این افشاگری کنجکاوی طرفداران و کارشناسان را به یک اندازه برانگیخت. زیرا نشان می دهد که نفوذ تن هاگ بسیار فراتر از محدوده ورزشگاه آمستردام است.

این بازیکن سابق لیگ برتر که اکنون حرفه مربیگری را دنبال می کند. فاش کرد که این دعوت پس از آن صورت گرفت که او در یک سری مصاحبه از کار تن هاگ تحسین کرد. این پیشنهاد شامل فرصت مشاهده جلسات تمرینی تن هاگ. شرکت در جلسات تاکتیکی و شرکت در بحث های عمیق در مورد فلسفه مربیگری او می شود.

این پیشرفت بر شناخت رو به رشد رویکرد منحصر به فرد تن هاگ به مدیریت فوتبال تأکید می کند. مربیان از نقاط مختلف جهان اکنون مشتاق هستند که از تاکتیک‌دان هلندی یاد بگیرند و برخی از روش‌های او را در زرادخانه مربیگری خود بگنجانند.

در نیمکت منچستر یونایتد
در نیمکت منچستر یونایتد

جنبه های کلیدی فلسفه تن هاخ

فلسفه مربیگری اریک تن هاگ با چندین اصل کلیدی مشخص می شود که او را به چهره ای برجسته در دنیای فوتبال تبدیل کرد.

پرس و شدت بالا: تیم های ده هاگ به خاطر بازی پر پرس خود، خفه کردن حریفان و به دست آوردن سریع توپ و میدان، شناخت.

بازی پوزیشنال: او تاکید زیادی بر بازی پوزیشنی دارد، با بازیکنانی که به موقعیت ها و نقش های خاصی در یک سیستم سیال پایبند هستند.

توسعه جوانان: تن هاگ در پرورش استعدادهای جوان و ادغام یکپارچه آنها در تیم اول مهارت دارد، کیفیتی که به ویژه در دوران تصدی او در آژاکس مشهود بود.

انطباق پذیری: او با یک سیستم مجرد ازدواج نکرده و می تواند تاکتیک های خود را بر اساس نقاط قوت و ضعف تیم خود و مخالفان تطبیق دهد.

موفق در کسب سهمیه
موفق در کسب سهمیه

نتیجه

“دعوتنامه” که از یک ستاره سابق لیگ برتر برای مطالعه روش های مربیگری اریک تن هاگ ارسال شد. بر نفوذ و شهرت روزافزون این مربی در دنیای فوتبال تاکید دارد. رویکرد نوآورانه تن هاگ به بازی. درخشش تاکتیکی و توانایی او در پرورش استعدادهای جوان توجه مربیان و بازیکنان را به خود جلب کرد. همانطور که افراد بیشتری به دنبال درک و اجرای روش های او هستند. جالب است که ببینیم چگونه تأثیر او در شکل دادن به آینده مدیریت فوتبال ادامه می یابد.

Hesam
10 سپتامبر 2023
برچسب ها: ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *