سرمربی بعدی رئال مادرید | آیا ژابی آلونسو سرمربی رئال می‌شود؟

کارلو آنچلوتی، فصل پایانی خود را در مادرید می‌گذراند. اما سرمربی بعدی رئال مادرید چه کسی خواهد بود؟ ژابی آلونسو یا کس دیگری؟ در این پست از ورزشی، به احتمال سرمربی‌گری ژابی آلونسو برای رئال مادرید از زبان خود او می‌پردازیم.

نظر ژاپی آلونسو درباره‌ی شایعات

ظاهرا ژابی آلونسو پس از جدایی کارلو آنچلوتی، گزینه واقعی رئال مادرید است.

سرمربی بایرلورکوزن می‌داند که چگونه به شایعات باید پاسخ دهد. همانطور که یک بار دیگر در کنفرانس مطبوعاتی تیم آلمانی در روز جمعه نیز پاسخ داد.

ژابی به سوالاتی در مورد ارتباطش با سرمربی‌گری مادرید پاسخ داد: «سرمربی مادرید؟ کمی زود نیست؟ هنوز سپتامبر هستیم. روزهای اول فصل است. من تمرکز خود را حفظ می کنم. ما فصل را خوب شروع کردیم. می خواهیم همه بازیکنان تمرکز داشته باشند. به همین دلیل خودم هم باید اولین باشم.»

از ژابی همچنین در مورد بازیکنانش پرسیده شد که چه حسی برای تیمش دارد با دانستن اینکه این شایعات در مورد آینده مربی آنها وجود دارد. او گفت: “بازیکنان می‌دانند فوتبال چگونه است. این موضوع جدیدی نیست. همه می‌آیند و بالاخره می‌روند. ما در مورد این موضوع صحبت نکرده ایم.”

تمدید قرارداد تا 2026

ژابی آلونسو پیش از این به مارکا برنامه های خود برای آینده و نظرش درباره انتقال آینده به رئال مادرید را توضیح داده بود: “رئال مادرید؟ آسیاب به نوبت. فعلا که اینجا هستم. از شرایط نیز بسیار خوشحالم. صحبت‌های آینده، مربوط به آینده است. در آینده می‌بینیم چه خواهد شد.

“معمولاً در فوتبال وقتی به میان مدت و بلندمدت فکر می کنید، تمرکز خود را بر آنچه پیش روی شماست از دست می دهید. به همین خاطر و در حال حاضر، من فقط به آنچه در بایرلورکوزن داریم فکر می کنم.”

نظر آنچلوتی در مورد ژابی آلونسو

آنچلوتی نیز توجه زیادی به شایعات پیرامون جانشین نهایی خود نمی‌کند.

این سرمربی ایتالیایی چند روز پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من او را به عنوان بازیکن داشتم. او دانش بالایی دارد. قطعا از پس چنین پستی بر خواهد آمد.”

من آرزو می کنم او، رائول یا آربلوا در آِنده مربیان مادرید باشند. زیرا آنها را بسیار دوست دارم و امیدوارم روزی آنها بتوانند مربی رئال مادرید شوند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *