ورزشی

رئال مادرید با زیدان به توافق رسید

رئال مادرید با زیدان به توافق رسید

رئال مادرید با زیدان به توافق رسید ، زیدان بازیکن و مربی پرافتخار فرانسوی بلاخره برای توافق نهایی با رئال مادرید دست یافت. باشگاه رئال از چند هفته قبل قصد داشت که زیدان را جایگزین کارلو آنچلوتی کند. مربی سرشناس فرانسه سومین بار هدایت این تیم را برعهده می گیرد. در ادامه اخبار سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مذاکرات رئال مادرید با زیدان برای سرمربیگری:

باشگاه رئال مادرید اسپانیا قصد داشت که زیدان را جایگزین کارلو آنچلوتی در تیم نماید. مذاکراتی که از هفته های قبل با مربی معروف فرانسوی آغاز شده است. به نقل از فوت میرکاتو و براساس گزارش سایت ورزشی ، زین الدین زیدان مربی مسلمان فرانسوی بعد از جدایی از رئال هدایت هیچ تیمی دیگر را برعهده نگرفته بود. با وجود آنکه در این مدت با جدایی زیدان از رئال پیشنهادات زیاد و خوبی به او ارائه شده بود. اما تا الان هیچ پیشنهاد مثبتی دریافت نکرد.

مذاکرات رئال مادرید با زیدان برای سرمربیگری

باشگاه رئال دوباره خواستار انتخاب زیدان به عنوان سرمربی شد. در صورت پایان همکاری با کارلو آنچلوتی حتمالا زیدان باز می گردد و هدایت تیم رئال را عهده دار می شود. باشگاه رئال گفتگوهای خودش را با او آغاز نموده است. زیدان در صورت عهده دار شدن رئال مادرید، مامور رای نمودن و جذب کیلیان امباپه ستاره فرانسوی تیم پی اس جی نیز می باشد و مدت ها بحث حضورش در رئال مطرح شده است.

 

رئال مادرید با زیدان به توافق رسید

بر اساس گزارش سایت رسمی ورزشی ، زیدان سرمربی فرانسوی برای تمدید قرارداد با رئال مادرید اسپانیا توافق کرده است. از جزئیات قرارداد زیدان و توافقات فعلا چیزی در دسترس نیست و خبری به بیرون درز نکرده است. همچنین دستمزد زین الدین نیز فعلا مشخص نیست. باشگاه رئال مادرید از عملکرد گذشته این سرمربی کاملا راضی است. زیدان تا حالا در سه دوره هدایت رئال را برعهده داشت در سال ۲۰۱۴–۲۰۱۶ شروع کرده و در پایان فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ از این سمت کناره گیری کرده است. او چهارمین مربی پرافتخار تاریخ رئال مادرید است که در صورت قهرمانی در سوپرجام اسپانیا و جام جهانی باشگاه ها از این حیث به رده دوم صعود می کند.

مذاکرات رئال مادرید با زیدان برای سرمربیگری

زیدان و رئال مادرید :

در ژانویه ۲۰۱۶ رافائل بنیتز پس از ۷ ماه از سمت خود به عنوان سرمربی رئال مادرید برکنار شد. و زین الدین زیدان بازیکن سابق این تیم هدایت رئال مادرید را به عهده گرفت. تنها پس از پنج ماه از آغاز حضور زین الدین زیدان بر روی نیمکت مربی گری رئال مادرید، وی توانست برای مادریدی‌ها یازدهمین عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به ارمغان بیاورد. زیدان با این عملکرد به اولین سرمربی تاریخ تبدیل شد که به عنوان بازیکن، کمک مربی و مربی قهرمان اروپا شده‌است.

وی در سال بعد نیز توانست با به قهرمان‌رسانی رئال در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ خود را به عنوان یک مربی خوب جلوه دهد. و درآغاز پیش فصل ۲۰۱۷–۲۰۱۸ کهکشانی هارا با بردن دو بازی دو جام را تصاحب کند و به رکود هفت جام دل بوسکه در رئال مادرید برسد.

زیدان و رئال مادرید

قهرمانی‌های زیدان ادامه داشت و وی توانست رئال مادرید را در سال ۲۰۱۸ هم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کند تا برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، شاهد سه قهرمانی متوالی یک تیم باشیم. وی در انتهای فصل ۲۰۱۷–۲۰۱۸ از هدایت رئال مادرید استعفا کرد.

 

افتخارات زیدان:

لالیگا(۱): ۲۰۰۳-۲۰۰۲
سوپر جام فوتبال اسپانیا(۲): ۲۰۰۱، ۲۰۰۳
لیگ قهرمانان اروپا(۱): ۲۰۰۲-۲۰۰۱
سوپر جام اروپا(۱): ۲۰۰۲
جام بین قاره ای(۱): ۲۰۰۲

خروج از نسخه موبایل