ورزشی

بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش

بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش

بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش

بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش. در میان هیجان انتقال قریب‌الوقوع او به رئال مادرید، آندریک اعجوبه برزیلی همچنان افکار و اشاره‌های خود را متمرکز بر تیم المپیک برزیل و باشگاه فعلی‌اش، پالمیراس، نگه می‌دارد. آندریچ علیرغم پیش بینی انتقال 30 میلیون یورویی او به رئال مادرید، مصمم است تا به تیم های ملی و باشگاهی خود کمک کند.

بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش

پیروزی پالمیراس

آندریک نقش مهمی در موفقیت اخیر پالمیراس در لیگ برزیل داشت و 11 گل حساس به ثمر رساند که در نهایت پیروزی این تیم را تضمین کرد. بازی‌های فوق‌العاده او توجه طرفداران و کارشناسان را به خود جلب کرد. بلکه تعهد او به پالمیراس را نیز تقویت کرد. جایی که او قصد دارد در ماه‌های باقی‌مانده از دوران تصدی خود، تأثیر قابل‌توجهی از خود به نمایش بگذارد.

آندریک در المپیک
آندریک در المپیک

راه رسیدن به رئال مادرید

انتقال قریب الوقوع آندریک که قرار بود در ماه جولای و پس از 18 سالگی به رئال مادرید بپیوندد، از سال گذشته زمانی که باشگاه اسپانیایی 30 میلیون یورو برای تضمین خدمات او سرمایه گذاری کرد، در دست ساخت است. رئال مادرید مشتاق ادغام استعدادهای جوان در تیم خود است. صبورانه منتظر لحظه ای است که آندریچ به سن قانونی برسد تا این انتقال را نهایی کند.

جاه طلبی های المپیک برزیل

آندریک که در حال حاضر پیراهن تیم المپیک برزیل را بر تن کرد. در صورتی که تیم موفق شود برابر آرژانتین، رقیب اصلی خود را به تساوی بکشاند، شانس حضور در المپیک را دارد. با وجود جذابیت بازی برای یکی از بزرگترین باشگاه های جهان، آندریک همچنان بر روی چالش های فوری با تیم ملی متمرکز است و بر تعهد خود به آرمان المپیک تأکید می کند.

دیدگاه متمایز آندریک

وقتی از آندریک در مورد افکارش در مورد پیوستن به رئال مادرید سوال شد، دیدگاهی بالغ و مستدل از خود نشان داد. وی تاکید کرد: به رئال مادرید فکر نمی‌کنم. البته بازی‌های رئال را تماشا می‌کنم و مثلاً گل‌های این تیم مقابل بارسلونا را در فینال سوپرکاپ اسپانیا دیدم، اما واقعا فقط به المپیک فکر می‌کنم. تیم و سپس پالمیراس.” اظهارات او نشان تعهدی استوار به مسئولیت های فعلی اش است و چشم انداز بازی برای رئال مادرید را در دستان سرنوشت قرار می دهد.

بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش
بازیکن رئال بی خیال نسبت به تیمش

نتیجه

همانطور که سفر فوتبالی آندریک در حال گسترش است، تمرکز او روی تیم المپیک برزیل و پالمیراس تزلزل ناپذیر باقی می‌ماند و بر تعهد او به مسئولیت‌های فعلی و در عین حال پیش‌بینی آینده با رئال مادرید تاکید می‌کند. چشم انداز اعجوبه جوان برزیلی در مورد حرکت قریب الوقوع خود ترکیبی از فروتنی و جاه طلبی را به نمایش می گذارد و زمینه را برای آنچه او به عنوان یک داستان عالی بین خود و رئال مادرید تصور می کند آماده می کند.

خروج از نسخه موبایل