ورزشی

آشتی خطیر و نکونام با وساطت علیرضا دبیر

آشتی خطیر و نکونام با وساطت علیرضا دبیر

جواد نکونام سرمربی استقلال بعد از به روی کار آمدن با مدیر عامل آقای خطیر اختلاف های زیادی پیدا کرد. حتی در فضای رسانه ای نیز آنها از هم انتقادات زیادی کردند. سرانجام سرمربی استقلال و علی خطیر امروز توسط علیرضا دبیر مراسم آشتی کنان برگزار نمودند. در ادامه سایت ورزشی با آشتی خطیر و نکونام با وساطت علیرضا دبیر همراه ما باشید.

 

آشتی خطیر و نکونام با وساطت علیرضا دبیر

به گزارش سایت ورزشی ، در روزهای اخیر اختلاف سرمربی و مدیر عامل استقلال علنی شده بود. اما علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در یک مراسم با حضور محمود کریمی (مداح) و حسن یزدانی و برخی از بازیکنان سابق استقلال باهمدیگر آشتی کردند. در واقع علیرضا دبیر با وساطت باعث شد تا نکونام و خطیر برای همیشه این اختلافات را پایان دهند. بعد از اینکه علی خطیر و جواد باهم آشتی نمودند. با علیرضا دبیر بر سر مزار شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در محوطه باز خانه کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده(فدراسیون کشتی) به خاک سپرده شده اند. حاضر شدند و یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی داشتند.

جواد نکونام بعد از اینکه به عنوان سرمربی تیم استقلال حاضر شد. اختلافاتش با مدیر عامل علنی شد. و جدیدا نیز در رسانه ها حسابی از خجالت هم در آمده بودند. دبیر از دوستان قدیمی نکونام و خطیر می باشد. که امروز با دعوت آنها به فدراسیون کشتی به این اختلافات پایان داد.

آشتی خطیر و نکونام با وساطت علیرضا دبیر

کدورت و اختلافات نکونام و خطیر:

در روزهای اخیر اختلاف های مدیر عامل و سرمربی کاملا علنی شده بود. چند روز قبل سرمربی استقلال اصلا علاقه ای به حضور در تمرین روز جمعه آبی ها نداشت. اما باشگاه استقلال در رسانه رسمی خودش یک اطلاعیه داد . برای حضور هواداران در کمپ حجازی ممنوع اعلام کرد. همین باعث شد تا برخی از طرفداران پشت درب کمپ استقلال رفته و با اینکه مجوز ورود نداشتند. در گفتگو با نکونام در پایان تمرین حسابی نگرانی و ناراحتی خود را نشان دادند.

کدورت ها بین دو نفر تا عصر امروز ادامه داشت، اما دبیر رئیس فدراسیون کشتی با یک نشست سه نفره به این اختلاف ها پایان داد و امروز رسما از هردوی آنها در حضور بزرگان ورزش دعوت بعمل آورد. در این مراسم آشتی کنان دبیر واسطه شد تا اختلاف های دو نفر را به اتمام برساند. علیرضا تلاش کرد تا سوء تفاهم های استقلال به اتمام برسد و مدیر عامل و سرمربی آبی ها در این نشست نقطه نظرات و دیدگاه های خود را درباره موضوعات و کدورت ها بیان نمودند. در نهایت نیز با رفع اختلافات و سوء تفاهم ها باهم آشتی نمایند. گفتنی است؛ خطیر و نکونام به زودی و بعد از مدت ها یک جلسه دونفره هم خواهند داشت تا درباره چالش های مربوط به تیم به گفت و گو بپردازند.

آشتی خطیر و نکونام با وساطت علیرضا دبیر

سخنان مهدی امیر آبادی درباره مراسم آشتی علیرضا دبیر:

مهدی امیر آبادی درباره آشتی علی خطیر و جواد نکونام با وساطت علیرضا دبیر گفت: اتفاق واقعا خوشحال کننده ای رخ داد. من واقعا از دبیر تشکر می کنم که در یک حرکت پهلوان گونه مدیر عامل و سرمربی استقلال را بعد از نزدیک به 5 ماه آشتی داد. ماشالا علیرضا دبیر توانست بزرگان فوتبال را کنار هم جمع کند و دو شخص مهم را آشتی دهد.

امیر آبادی در ادامه بیان داشت: نکونام واقعا علاقه مند به حضور در کسوت سرمربی استقلال بود. شاید مدتی نیز در این باشگاه فوتبال بازی کرد. نکونام واقعا می خواهد در این تیم موفق شود و با پیگیری های مختلف حتی از فوتبال اسپانیا و لیگ های معتبر اروپایی به دنبال ایجاد شرایط بهتر در باشگاه استقلال است. او و مدیر عامل باشگاه و دیگر اعضای تیم باهم متصل هستند و نباید این زنجیره را قطع کنند. بلکه باید با حمایت هواداران شرایط بهتری فراهم شود. خدا پدر و مادر علیرضا دبیر را بیامرزد که به این اختلاف ها پایان داد. متاسفانه بازیکنان فوتبال و برخی از قدیمی ها چشم پیشرفت یکدیگر را ندارند. یک پهلوان کشتی باید وساطت کند تا اختلاف در یک باشگاه بزرگ فوتبالی به اتمام برسد. این باعث خوشحالی هواداران میلیونی است.

خروج از نسخه موبایل