ورزشی

سورپرایز رونالدو برای قهرمان UFC

سورپرایز رونالدو برای قهرمان UFC

کریس رونالدو از جمله چهره های معروف فوتبال جهان است. که دوستان زیادی را در رشته های ورزشی دیگر دارد. یکی از آنها نگانو بوکسور مشهور فرانسوی کامرونی است. که خودش را برای مقابله با تایسون فیوری آماده می کند. در ادامه سایت ورزشی با سورپرایز رونالدو برای قهرمان UFC همراه شوید.

 

سورپرایز رونالدو برای قهرمان UFC

به گزارش سایت ورزشی ، نگانو یکی از بوکسورهای معروف دنیا برای یک فایت در مقابل تایسون فیوری اهل کشور بریتانیا خودش را آماده می کند. تا در یک رویارویی 10 راندی در شهر ریاض مبارزه نمایند. مبارزه ای که کاملا پیش بینی شده و شروع مهم برای فعالیت های رسمی ورزشی ریاض در نسخه جدید می باشد. شهر ریاض به لطف ولعیهد جوان عربستان توانسته شاهد رویدادهای مختلف ورزشی ، هنری و فرهنکی باشد. کریس رونالدو اولین بار در ژانویه 2023 با نگانو دیدار کرد. وقتی بوکسور کامرونی فرانسوی برای ترتیب یک رویارویی با فیوری در پایان سال جاری به این کشور سفر نمود.

 

حضور رونالدو در ویدیوی تبلیغاتی تایسون فیوری و فرانسیس انگانو

 

سورپرایز رونالدو برای قهرمان UFC

بوکس از جمله ورزش های هیجان انگیز و پرطرفدار دنیا است که همه را به سمت خودش جذب می کند. حتی بهترین بازیکن فوتبال جهان یعنی کریس رونالدو نیز به آن علاقه دارد. رونالدو به نگانو ساعت برند آمریکایی Jacob & Co با برند خودش CR7 هدیه داد. بر اساس گزارش‌های مختلف مطبوعاتی، ارزش ساعتی که ستاره پرتغالی به نگانو هدیه داده، ۱۱۷ هزار پوند (۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان) است. شایان ذکر است که نگانو قهرمان کشتی و بوکس با تابعیت فرانسه و کامرون است. که 20 مبارزه در رشته رزمی مختلف انجام داده است. او در ۱۷ مبارزه، ۱۲ بار با ناک اوت، ۴ مسابقه با نتیجه و یک بار با تصمیم داوران پیروز شد. او ۳ بار شکست خورد که همه آنها با تصمیم کمیته داوران بود.

سورپرایز رونالدو برای قهرمان UFC

به نظر شما در این دیدار چه کسی پیروز می شود؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه برایمان ارسال نمایید.

خروج از نسخه موبایل