ورزشی

روبوسی هاشمی‌نسب و مجری جنجالی در شب یلدا

روبوسی هاشمی‌نسب و مجری جنجالی در شب یلدا

مجری جنجالی شبکه 2 صدا و سیما با حضور در بخشی از برنامه یلدایی که به مصاحبه با مهدی هاشمی نسبت مربی استقلال اختصاص داشت. او با مربی محبوب آبی ها به طور نمادین روبوسی کرده است. در ادامه سایت ورزشی با روبوسی هاشمی‌نسب و مجری جنجالی در شب یلدا همراه شوید.

 

روبوسی هاشمی‌نسب و مجری جنجالی در شب یلدا

به گزارش سایت ورزشی، قبل از مسابقه دربی مجید یحیایی، مجری برنامه صبحگاهی شبکه 2 برای استقلالی ها قبلا کری های عجیب خوانده بود. او با صحبت هایی که درباره آبی های تهران انجام داد و تیکه انداخت که آنها تابحال سیستم کمک داور ویدیویی VAR را از نزدیک ندیده اند. این موضوع حسابی بین طرفداران دو تیم وایرال شده بود. جالب اینجا بود که این اتفاق قبل از یک کری بزرگ به جنجال بزرگتر تبدیل شده است. حتی به کنفرانس خبری جواد نکونام بعد از مسابقه دربی نیز کشیده شده بود. آقای نکونام اعلام نمود که تا وقتی از سمت صدا و سیما به طور رسمی از من عذرخواهی نشود، در مقابل دوربین ها و کنفرانس خبری قرار نمی گیرم.

اما نکته جالب توجه در ویژه برنامه شب یلدا شبکه دوم سیما با مجری گری مجید یحیایی بود. ایشان با مهدی هاشمی نسبت به صورت نمادین روبوسی کرد. جالب اینجا بود که هاشمی نسب اصلا علت این خوش و بش را نمی دانست و آن را از مجری شبکه دو جویا شد. یحیی در این باره گفت: ارادت دارم به آقای هاشمی‌نسب که از مربیان خوب و خوشنام فوتبال کشورمان هستند. یکسری اتفاقات افتاده بود. که نمی‌خواهم امشب ورود بکنیم. فقط آمدم که امشب یک عرض ادب داشته باشم به استقلالی‌های عزیز.

به نظر شما آیا استقلالی ها می توانند این مجری را مورد بخشش قرار دهند؟ هاشمی نسب معروف به مهدی سر طلایی فوتبال استقلال که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارد و در این فصل در کنار جواد نکونام به عنوان مربی حضور دارد.

هاشمی نسب با سر خون آلود در دربی 102

خروج از نسخه موبایل