ورزشی

باشگاه سان خوزه اتلتیک

باشگاه سان خوزه اتلتیک

باشگاه سان خوزه اتلتیک یک تیم فوتبالی در کشور کاستاریکای آمریکای جنوبی است که در دسته دوم کاستاریکا بازی می کند. در ادامه سایت ورزشی با معرفی باشگاه سان خوزه اتلتیک همراه شوید.

 

بیوگرافی باشگاه سان خوزه اتلتیک:

نام باشگاه فوتبال: سن خوزه
نام مستعار: Josefinos
تاسیس: 11 ژانویه 2021 (3 سال)
انحلال: 2023
ورزشگاه: استادیوم ارنست ارنستو رورموزر
ظرفیت 3000
موقعیت مکانی پاواس، کاستاریکا
افتتاح 1973

 

تاریخچه باشگاه سان خوزه اتلتیک

تیم فوتبال سان خوزه اتلتیک در سال 2021 در کانتون سن خوزه بعد از اینکه برخی از بازرگانان محلی حق امتیاز Juventud Escazuceña را خریداری کردند، تأسیس شد. البته به دلیل همه گیری ویروس کرونا در پایان فصل 2020/21 با مشکلات مالی روبرو شد. علیرغم نمایندگی از کانتون سن خوزه، این باشگاه فصل افتتاحیه خود را در استادیوم نیکلاس مایس در کانتون اسکازو انجام می داد. تیم سان خوزه یک تیم فوتبال حرفه ای از کاستاریکا است که در شهر سن خوزه واقع شده است. آنها در لیگ برتر کشور کاستاریکا بازی می کنند.

تاریخچه باشگاه سان خوزه اتلتیک

این باشگاه یکی از محبوب ترین تیم ها در کاستاریکا است که هواداران زیادی در سراسر کشور دارد. سن خوزه اتلتیک مسابقات خود را در ورزشگاه Nicolás Masís Quesada انجام داد که گنجایش 20000 تماشاگر داشت.

لوگو باشگاه سان خوزه اتلتیک

استادیوم های تیم سان خوزه اتلتیک

استادیوم Nicolás Masís Quesada یک مکان ورزشی است. که در شهر اسکازو در استان سن خوزه، کاستاریکا واقع شده است. مقر محلی تیم DIMAS de Escazú از دسته اول فوتبال زنان و سن خوزه اف سی است. که در دسته دوم کاستاریکا بازی می کند. استادیوم ملی کاستاریکا اولین ورزشگاه مدرن و ورزشگاهی بود. که در آمریکای مرکزی ساخته شد. در سال 2011 با هزینه 100 میلیون دلار با ظرفیت 35175 صندلی تکمیل شد. این ورزشگاه جایگزین استادیوم ملی اصلی به عنوان خانه تیم ملی کاستاریکا شد.

استادیوم های تیم سان خوزه اتلتیک

دولت چین هزینه ساخت استادیوم را به طور کامل همراه با تجهیز آن تامین کرد. و سایر هزینه ها را نیز تقبل کرد. این بخشی از توافق نامه های امضا شده بین روسای جمهور کاستاریکا و چین، اسکار آریاس و هو جین تائو در اولین سفر آریاس به کشور آسیایی در اکتبر 2007 بود. ساخت و ساز در سال 2009 آغاز شد و در سال 2011 به پایان رسید. 800 کارگر چینی برای تکمیل استادیوم آورده شدند.

استادیوم های تیم سان خوزه اتلتیک

برای میزبانی مسابقات جام جهانی زنان زیر 17 سال 2014 از جمله بازی افتتاحیه، مسابقه مقام سوم و فینال استفاده شد. استادیوم ملی میزبان تمام 14 بازی جام آمریکای مرکزی 2013 بود. این ورزشگاه محل برگزاری اولین بازی هایی است که در جام طلایی در خارج از آمریکای شمالی در 16 ژوئن برگزار می شود.

بازیکنان فعلی تیم سان خوزه اتلتیک

بازیکنان فعلی تیم سان خوزه اتلتیک

استوار داویلا، دونوان ناوارو، هولمن مایرن

ترکیب کامل تیم به شرح زیر است:
دروازه بان: کارلوس آندرس مندز سگورا

مدافعان: فریمن استیو آرس رامیرز

هافبک: الیان آریل مورالس ترانا

سن خوزه اف سی در حال حاضر جایگاه پنجم را در رده بندی عمومی لیگ دو آسچنسو (کاستاریکا) فصل عادی 2022/2023 – گروه B دارد.

تیم سان خوزه اتلتیک

جمع بندی:

تیم فوتبال سان خوزه اتلتیک در سال 2021 در کانتون سن خوزه بعد از اینکه برخی از بازرگانان محلی حق امتیاز Juventud Escazuceña را خریداری کردند، تأسیس شد. ا

خروج از نسخه موبایل