ورزشی

آمادگی بالای سردار آزمون برای دیدار با اینترمیلان

آمادگی بالای سردار آزمون برای دیدار با اینترمیلان

سردار آزمون از جمله مهاجم های ذخیره تیم آث رم ایتالیا می باشد. که جایگزین لوکاکو در خط حمله می باشد و در دقایق پایانی مسابقات به زمین می آید. ظاهرا هنوز نتوانسته به صورت کامل در ترکیب اصلی باشگاهش قرار بگیرد. اما رم در فردا شب یک مسابقه حساس در مقابل اینترمیلان ایتالیا دارد که سردار در این مسابقه مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. در ادامه سایت ورزشی با آمادگی بالای سردار آزمون برای دیدار با اینترمیلان همراه شوید.

 

آمادگی بالای سردار آزمون برای دیدار با اینترمیلان

به گزارش سایت ورزشی ، ابتدای هفته بود که رم در یک مسابقه حساس در مقابل مونزا با تک گل استفان الشراوی در لحظات پایانی پیروز شد. این پیروزی در خانه بسیار ارزشمند و مهم بوده است. سردار آزمون مهاجم تیم آث رم در دیدار با مونزا حدود نیم ساعت در زمین قرار گرفت. و عملکرد خوبی از خودش به نمایش گذاشت. او یک توپ به تیر دروازه حریف زد و بر روی تک گل رم هم با ریباند ضربه او به نتیجه نشست. حتی بعد از مسابقه نیز کوره دلو اسپورت در یک خبر عجیب عنوان کرد که سردار در دیدار مقابل مونزا دچار آسیب دیدگی شده و احتمالا تا فیفادی بعدی از میادین به دور خواهد بود.

آمادگی بالای سردار آزمون برای دیدار با اینترمیلان

البته سردار در یک گفتگو با خبرنگاران بیان داشت که هیچ مشکل خاصی ندارد و این موضوع را کامل تکذیب می کند. دیروز نیز ژوزه مورینیو خیال همه را به طور کامل راحت کرد و گفت ستاره ایرانی در تمرینات گروهی آث رم حضور یافته و بدین ترتیب بازیکن مهاجم تیم ملی در بازی رم در مقابل اینتر حضور خواهد داشت و نگرانی ها را در این زمینه کامل رفع کرده است. امیدوار هستیم که این مهاجم ایرانی اولین گل خودش را در سری آ ایتالیا به اینترمیلان بزند تا یک رکورد شکنی در بین لژیونرها بدست بیاورد. نظر شما چیست؟

خروج از نسخه موبایل