ورزشی

هدیه سردار آزمون به دروازه بان استقلال

هدیه سردار آزمون به دروازه بان استقلال

سردار آزمون بازیکن مهاجم تیم آث رم ایتالیا می باشد که در این فصل تنها یک بازی ده دقیقه فرصت حضور یافته است. او فصل قبل در بوندسلیگا آلمان برای باشگاه بایرلورکوزن آلمان توپ می زد و توانست پیراهن مانوئل نویر را بدست آورد. در ادامه سایت ورزشی با هدیه سردار آزمون به دروازه بان استقلال همراه ما باشید.

 

هدیه سردار آزمون به دروازه بان استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، سید حسین حسینی دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان است. حسینی این روزها به همراه تیم ملی امید در بازی های آسیایی هانگژو چین حضور دارد. امروز پیراهن مانوئل نویر دروازه بان سرشناس آلمانی توسط سردار آزمون دریافت. و به سید حسین حسینی به عنوان هدیه اهدا شده است. به همین علت سید حسین با انتشار یک عکس در اینستاگرام خودش از مهاجم تیم ملی بابت این هدیه زیبا تشکر کرد. آزمون بازیکن خوش اخلاق تیم فوتبال ایران که این روزها فرزندش به تازگی به دنیا آمده است.

هدیه سردار آزمون به دروازه بان استقلال

سردار به شکل خاص و ویژه حسینی دروازه بان تیم استقلال را سوپرایز کرد. سید حسین حسینی فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشت. در چهار بازی لیگ برتر و 4 بازی آسیایی هانگژو فقط یک گل دریافت نمود. این گلر در حالت آمادگی کامل قرار دارد. اما فصل قبل اصلا شرایط جالبی نداشت و قرار است این فصل یک دروازه بان و گلر مطمئن برای آبی های پایتخت باشد. در اتفاق خاص و جالب آزمون رابطه خوبی با سیدحسین حسینی دارد. برای کاپیتان استقلال پیراهن مانول نویر ارزش زیادی دارد. نویر کاپیتان بایرن مونیخ است و در حال حاضر در این باشگاه دروازه بانی می کند. این هدیه برای حسینی بسیار ارزشمند بود و از آزمون تشکر ویژه داشت. به نظر شما آیا حسینی می تواند در این فصل استقلال عملکرد بی نظیری داشته باشد؟ نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

خروج از نسخه موبایل