ورزشی

پیش بینی شنبه لالیگا از جمله بارسلونا و سلتاویگو

پیش بینی شنبه لالیگا

پیش بینی شنبه لالیگا

پیش بینی شنبه لالیگا از جمله بارسلونا و سلتاویگو.لالیگا این شنبه با چند دیدار هیجان انگیز ادامه دارد. یکی از نکات جالب این روز، تقابل بارسلونا و سلتاویگو است. جایی که غول های کاتالان به دنبال حفظ فرم چشمگیر خود هستند. قبل از اینکه وارد آن بازی شویم، بیایید نگاهی دقیق‌تر به سایر بازی‌های روی کارت بیندازیم.

پیش بینی شنبه لالیگا از جمله بارسلونا و سلتاویگو

خیرونا – مایورکا (شنبه، ساعت 13:00)

خیرونا شروعی عالی در فصل 2023-24 لالیگا داشته و 13 امتیاز از پنج بازی ابتدایی خود را به دست آورد. آنها در حال حاضر در رده سوم جدول قرار دارند و تنها دو امتیاز کمتر از رئال مادرید صدرنشین هستند. از سوی دیگر، مایورکا با پنج امتیاز از همین تعداد بازی در این فصل در رده پانزدهم قرار دارد.

در این دیدار پیش بینی ما تساوی 1-1 است. خیرونا در فرم فوق العاده ای قرار داشت. اما مایورکا در بازی های اخیر خود، از جمله پیروزی خارج از خانه، امیدوار کننده بود. ما پیش‌بینی می‌کنیم که یک بازی نزدیک با دو تیم به اشتراک گذاشت.

اوساسونا – سویا (شنبه، 15:15)

سویا که تازه از اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است. در دیدار مقابل اوساسونا تمرکز خود را به لالیگا برمی‌گرداند. اوساسونا از پنج بازی خود در لیگ شش امتیاز کسب کرد آنها را در رده دوازدهم جدول قرار داد. در حالی که سویا با تنها سه امتیاز از چهار بازی اول خود در رده هفدهم قرار دارد.

در این دیدار تساوی 1-1 را پیش بینی می کنیم. عملکرد سویا ناهماهنگ بوده و در حال حاضر آنها را به تیمی دشوار تبدیل کرد. اوساسونا، اگرچه در فرم فوق العاده ای نیست. انتظار می رود که مبارزه کند و حداقل یک امتیاز را کسب کند.

بارسلونا – سلتاویگو (شنبه، ساعت 17:30)

بارسلونا با 13 امتیاز از 5 بازی اول خود در صدر جدول قرار دارد و به مصاف سلتاویگو می رود که تنها با 4 امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد. کاتالان ها در فرم فوق العاده ای قرار دارد و پنج برد متوالی در تمامی رقابت ها به ثبت رسانده است.

پیش بینی ما از این دیدار برد 2-0 بارسلونا است. با فرم فعلی، تصور سقوط بارسلونا سخت است. سلتاویگو ممکن است آن را به رقابتی چالش برانگیز تبدیل کند، اما بارسلونا به رهبری ژاوی باید کیفیت لازم برای کسب هر سه امتیاز را داشته باشد.

آلمریا – والنسیا (شنبه، ساعت 20:00)

والنسیا وقتی به مصاف آلمریا که تنها یک امتیاز در اختیار دارد، به دنبال پیروزی 3-0 مقابل اتلتیکو مادرید خواهد بود.

ما انتظار پیروزی 2-1 والنسیا را داریم. عملکرد اخیر آنها مقابل اتلتیکو توانایی های آنها را نشان داد و انتظار می رود آنها در برابر آلمریا که در این فصل برای یافتن ریتم خود در تلاش هستند، برتری داشته باشند.

پیش بینی شنبه لالیگا
پیش بینی شنبه لالیگا

در آخر

همانطور که لالیگا در حال گسترش است. هواداران می توانند منتظر مسابقات هیجان انگیز و هیجان فراوان در سراسر صفحه باشند. تقابل بارسلونا با سلتاویگو نوید یک بازی برجسته را می دهد و غول های کاتالان قصد دارند روند پیروزی های خود را تمدید کنند و به دنبال رئال مادرید صدرنشین لیگ باشند.

خروج از نسخه موبایل