ورزشی

سپاهان از میثاقی شکایت کرد

سپاهان از میثاقی شکایت کرد
محمد حسین میثاقی مجری برنامه تلویزیونی فوتبال برتر در صحبت هایی از سپاهان انتقادات زیادی مطرح کرد. سپاهانی ها در یک بیانه ای در نیمه شب به دلیل اظهارات مجری برنامه فوتبال برتر از او شکایت می کنند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید با سپاهان از میثاقی شکایت کرد.

 

سپاهان از میثاقی شکایت کرد

به گزارش سایت ورزشی، بر طبق سخنان محمد حسین میثاقی مجری برنامه تلویزیونی فوتبال برتر درباره سپاهان، این باشگاه رسما از این مجری شکایت کرد. سپاهان در این زمینه یک بیانیه صادر کرده اند که به شرح زیر می باشد:

این اولین بار نیست که این مجری جوان علیه تیم بزرگ سپاهان اتهام‌زنی می‌کند. باشگاه سپاهان که تا امروز با سعه صدر همیشگی خود با او مماشات نموده. ظاهرا به این نتیجه رسیدند که دیگر به او اجازه ندهند. که این مجری نام بزرگ سپاهان را بدون احترام به زبان بیاورد.

سپاهان از میثاقی شکایت کرد

ظاهرا سپاهانی ها گفته اند که در جلسه هماهنگی قبل از مسابقه (Manager Meeting) مربتط با بازی چک می شود. و در جلسه مرتبط به دیدار سپاهان و الاتحاد نیز هیچ صحبتی درباره تغییرات استادیوم مطرح نشده است. ظاهرا شخصی به او اطلاعات ناقص داده است و این موضوع را به او نگفتند. صحبت هایی راجب مسئله پک وار که بعد از آن درخواست اولیه حل شد و به تایید مسئولان مربوطه رسید. شخصی که می خواسته این جوان را دام حقوقی بیندازد.

شاید از قصد به او نگفته که سپاهان با استعلام های لازم اقدامات مرتبط را پیش برده است. و هیچ اقدامی نیز بدون هماهنگی صورت نگرفت. به نظر شما آیا سخنان میثاقی بر حق بود؟ سپاهان می تواند باعث دردسر برای مجری صدا و سیما شود؟ در سال های اخیر انتقادات زیاد این شخص به سپاهان باعث دردسر برای شخص خودش خواهد شد. لطفا در پایان مطلب نظرتان را درباره این موضوع در بخش کامنت ها بنویسید.

خروج از نسخه موبایل