ترکیب احتمالی سپاهان برابر الاتحاد

با فاصله‌ی یک روز تا برگزاری دیدار حساس سپاهان الاتحاد، در این پست از ورزشی نگاهی به ترکیب احتمالی سپاهان برابر الاتحاد می‌اندازیم.

ترکیب احتمالی سپاهان برابر الاتحاد عربستان

از سری رقابت‌های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های سپاهان اصفهان و الاتحاد روز دوشنبه 10 مهر ساعت ۱۹:۳۰، در ورزشگاه نقش جهان در برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد. این نبرد حساس با حضور تماشاگران سپاهان برگزار خواهد شد. اما این در حالی است که شاگردان مورایس غرق در حواشی متعددی پیش از این بازی شده‌اند.

یکی از بزرگترین علامت سوال‌های هواداران تیم اصفهانی، وضعیت نامعلوم عیسی آل‌کثیر و برایان دابو است؛ این بازیکنان در تمرینات تیمی پرانگیزه ظاهر می‌شوند. اما حضور آنها در ترکیب تیم سپاهان و حتی مسابقات آسیایی در هاله ای از ابهام است. در هر صورت، حضور این دو بازیکن قطعا می‌تواند برای سپاهان اثرگذار باشد. با وجود این دو بازیکن، دست مورایس برای چینش ترکیب باز می‌شود.

سپاهان برخی از بازیکنان مهم خود مانند امید نورافکن را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. اما با این حال هفته‌های گذشته محمد کریمی هافبک خلاق و جوان سپاهان از دام مصدومیت رها شده است. بنابراین او این شانس را دارد که مقابل الاتحاد به میدان برود. قطعاً کریمی یکی از مهره‌های تأثیرگذار سپاهان است. در زمان غیبت او کمربند میانی میدان شاگردان مورایس با خلأ مواجه بود. حالا حضور نام این بازیکن در ترکیب اصلی سپاهان برای مبارزه با الاتحاد قابل پیش بینی است.

دیگر کاوه رضایی نیز یکی دیگر از بازیکنانی به شمار می‌رود که همچنان شرایط نامشخصی دارد؛ شهریار مغانلو و رضا اسدی در خط حمله سپاهان عملکرد مطلوبی از خود به جای گذاشته اند. به احتمال فراوان کادر فنی سپاهان نیز برای دیدار با الاتحاد حداقل نام یکی از این بازیکنان را در ترکیب اصلی قرار می‌دهد. در هر صورت اگر کارت بازی آل‌کثیر صادر شود، کاوه رضایی برای حضور در مسابقات آسیایی با مشکل مواجه می‌شود. زیرا این بازیکن تا این لحظه تأثیر مهمی در سپاهان نداشته است.

پیش بینی ترکیب سپاهان برابر الاتحاد
پیش بینی ترکیب سپاهان برابر الاتحاد

پیش بینی ترکیب سپاهان برابر الاتحاد

پیام نیازمند، محمد دانشگر، نیلسون جونیور، رامین رضاییان، میلاد زکی پور، محمد کریمی، محمد قربانی، برایان دابو، فرشاد احمدزاده، رضا اسدی و شهریار مغانلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *