ورزشی

شانس سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر

شانس سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر

سه تیم استقلال تهران و پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان هر سه هنوز جزو مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر امسال هستند. سه تیم فعلی بالای جدول شایسته قهرمانی در لیگ برتر فوتبال را دارند. اما سپاهان تنها مزیتش نسبت به بقیه تیم ها این است که برنده هردو بازی هایش در مقابل استقلال و پرسپولیس بوده است. به همین دلیل شانس سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر بالا می باشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سه تیم بالای جدول لیگ برتر و شانس قهرمانی:

تیم های پرسپولیس و سپاهان و استقلال تهران جزو شایسته ترین تیم های لیگ امسال هستند که هرکدام می توانند در ادامه بازی های باقیمانده قهرمان شوند. تا چند هفته قبل سپاهان با صدرنشینی حسابی می تاخت و با قدرت می رفت که قهرمان لیگ امسال شود. اما تیم ملوان بندرانزلی و مازیار زارع تمام نقشه های سرمربی سپاهان را نقش بر آب کرد. پرسپولیس در دربی تهران موفق شد استقلال از میان بردارد و به صدر جدول صعود کند، قرمزها چشم به بازی ملوان سپاهان دوختند تا ببیند تیم اصفهانی این بازی را چکار خواهد کرد. در ادامه با مساوی سپاهان در دقایق پایانی، پرسپولیس با 57 امتیاز در صدر جدول، سپاهان با 56 امتیاز در جایگاه دوم و استقلال با 55 در رده سوم قرار دارد. این امتیازها نشان می دهد که رقابت شدیدی بین سه تیم برای کسب عنوان قهرمانی وجود دارد.

شانس سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر

بازی های پیش روی سپاهانی ها نسبت به پرسپولیس و استقلال بسیار راحت تر است و فعلا هر سه تیم شانس و شایستگی قهرمانی در لیگ امسال را دارند، اما در کاغذ سپاهان اصفهان شانس بالاتری داشته زیرا هم بازی های راحت تری دارد و هم اینکه در صورت برابر شدن امتیازات دو تیم در بالای جدول، به بازی های رودرو نگاه می کنند که سپاهان نسبت به سرخابی ها موفق تر عمل کرده است. البته با رفتن پرسپولیس به بالای جدول، فعلا شانس سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر کاهش یافته است. وضعیت استقلال البته بسیار بدتر است و احتمال اینکه امسال قهرمان سپاهان یا پرسپولیس شود بسیار زیاد است. لطفا شما نظرتان را درباره اینکه چه تیمی قهرمانی لیگ برتر امسال می شود در بخش کامنت ها درج نمایید.

شانس سپاهان برای قهرمانی لیگ برتر

خروج از نسخه موبایل