ورزشی

پیام سروش رفیعی به پرسپولیس

پیام سروش رفیعی به پرسپولیس

سروش رفیعی از جمله بازیکنان خوش اخلاق و مردمی تیم پرسپولیس تهران است. سروش همیشه نسبت به وقایع جامعه و اتفاقات بی تفاوت نبوده است. یکی از آنها حضور زنان در ورزشگاه بود که در روز گذشته سروش با استوری کردن یک پست باشگاه پرسپولیس در صفحه شخصی اینستاگرامش نسبت به حضور بانوان پرسپولیسی نسبت به تشویق واکنش جالبی نشان داد. در ادامه سایت ورزشی با پیام سروش رفیعی به پرسپولیس همراه ما بمانید.

 

پیام سروش رفیعی به پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی ، ستاره محبوب فوتبال پرسپولیس با انتشار یک تصویر از بانوان پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه به حمایت از آنها واکنش نشان داد. رفیعی با استوری نمودن یکی از پست های تیم پرسپولیس در صفحه شخصی خود نسبت به تشویق سرخ پوشان توسط خانم ها تشکر نموده است. دیروز در چارچوب رقابت های لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس و پیکان در خارج از خانه و ورزشگاه سردار آزادگان شهر قزوین برگزار شد. هواداران پرسپولیس استقبال خوبی از تیم محبوب خود داشتند. در این دیدار حضور بانوان سرزمین مان در ورزشگاه نیز شور و حال عجیبی به این مسابقه بخشیده است.

پیام سروش رفیعی به پرسپولیس

تیم پرسپولیس تهران در این بازی علی رغم نبود بسیاری از ستاره های خودش به خاطر مصدومیت موفق شد با نتیجه 3 بر صفر پیکان را در هم بکوبد و به نوعی پاسخ حمایت هوادارانش را در شهر قزوین به بهترین شکل ممکن دهد. اما سروش رفیعی نیز با استوری کردن پست باشگاه پرسپولیس در صفحه شخصی اینستاگرامش به حضور بانوان پرسپولیسی برای تشویق سرخ‌پوشان واکنش نشان داد. حضور بانوان در ورزشگاه و استادیوم های داخل ایران سالها به یک چالش بزرگ تبدیل شده بود. بسیاری از علمای کشورمان با این موضوع مخالف بودند. تا اینکه فیفا با جرایم و هشدارهای سنگین به فوتبال ایران این ترس را داد که باید خانم ها نیز در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند. در سالهای اخیر خوشبختانه حتی خانم های معمولی و دست چین نشده مسئولان نیز در ورزشگاه برای تماشای مسابقه حضور می یابند.

خروج از نسخه موبایل