ورزشی

عذرخواهی نورافکن پس از حرکت فوق جنجالی

عذرخواهی نورافکن پس از حرکت فوق جنجالی
امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان اصفهان که در مسابقه با پرسپولیس نیز حضور داشت. در جریان این دیدار یک ویدیو منتشر کرده بود. که حالا نسبت به آن عذرخواهی نموده است. در ادامه سایت ورزشی با عذرخواهی نورافکن پس از حرکت فوق جنجالی همراه ما باشید.

عذرخواهی نورافکن پس از حرکت فوق جنجالی

به گزارش سایت ورزشی، امید نورافکن از جمله بازیکنان ملی پوش باشگاه سپاهان اصفهان است. که چند روز قبل از مسابقه حساس پرسپولیس و سپاهان یک ویدیو در فضای مجازی منتشر کرد. امید نورافکن در ورودی تونل ورزشگاه نقش جهان یک حرکتی را در برابر هواداران قرمزها انجام داد. که باعث بروز خشم شدید سرخپوشان بر روی سکوهای ورزشگاه شد. انتشار این فیلم باعث شد تا باشگاه پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد. و با بکار بردن جملاتی همانند “تاسف برانگیز، شنیع و دور از عفت عمومی”، اعلام کرد که از نورافکن و باشگاه سپاهان به کمیته‌های انضباطی و اخلاق شکایت خواهد کرد.

جزئیات و ترکیب رسمی مسابقه پرسپولیس – سپاهان

امید بازیکن خوش اخلاقی است. و قطعا این حرکت او غیر منتظره رخ داده و بعد از گذشت چند روز نسبت به این اتفاق جنجالی یک استوری در صفحه شخصی خود منتشر کرد. او ادامه داد حرکت او در واکنش به شعارهای هواداران رقیب بوده است و بابت این اتفاق تلخ از همه مردم ایران عذرخواهی می کنم. البته باید ببینی که واکنش کمیته انضباطی نسبت به این جنجال ها چیست؟ چون هنوز واکنش خاصی نشان نداده است و معلوم نیست چه حکمی درباره این بازیکن صادر خواهد شد. به نظر شما آیا نورافکن جریمه خواهد شد؟ نظرتان را در این زمینه اعلام کنید. در ادامه نیز استوری این بازیکن را مشاهده می کنید.

عذرخواهی نورافکن پس از حرکت فوق جنجالی

نورافکن در این استوری نوشته است:

«سلام خدمت همه هواداران فوتبال و سپاهان
بابت حرکتی که ناشی از ناسزاهای طرفداران انجام شد، باید بگویم که قبول دارم کار قشنگی انجام ندادم.
شرمنده همه هواداران و چاکر همه مردم عزیز کشورم هستم
امیدوارم من را بخشیده باشید.»

خروج از نسخه موبایل