ورزشی

ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست

ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست

ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست

ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست، مارکو وراتی، استاد خط میانی ایتالیایی که از سال 2012 سنگ بنای پاری سن ژرمن (PSG) بود، در یک چرخش شگفت انگیز، تصمیم گرفت فصل جدیدی را در فوتبال خود آغاز کند. این بازیکن با استعداد که اغلب به عنوان یکی از بهترین هافبک های جهان شناخته می شود، با العربی، یک باشگاه فوتبال برجسته در قطر به توافق رسید.

ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست
ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست

ستاره پاری سن ژرمن به العربی پیوست

اعلامیه

این اعلامیه در بحبوحه تحولات تابستانی در پاری سن ژرمن منتشر شد و چندین بازیکن مطرح از جمله لیونل مسی، نیمار و سرخیو راموس تصمیم به ترک این باشگاه گرفتند. خروج وراتی پایان یک دوره در پارک دو پرنس است.

در حالی که وراتی از باشگاه های اروپایی متعددی پیشنهاد دریافت کرده بود، این پیشنهاد قانع کننده العربی بود که در نهایت توجه او را به خود جلب کرد. ستاره ایتالیایی در چند هفته گذشته در ارتباط مستمر با مدیران باشگاه بود و سخت تلاش می کند تا توافقی را نهایی کند تا او پیراهن العربی را برای فصل آینده بر تن کند.

مارکو
مارکو

روزنامه نگار سرشناس

فابریزیو رومانو، روزنامه‌نگار سرشناس ایتالیایی که به دلیل تخصصش در نقل و انتقالات فوتبال شهرت دارد، این قرارداد را تایید کرد. به گفته رومانو، دو طرف به توافق رسمی رسیدند. و وراتی قرار است تا 24 ساعت آینده برای امضای رسمی قرارداد خود به دوحه سفر کند.

این انتقال تقریباً ده روز بود که در حال انجام بود و العربی با مدیران پی اس جی با موفقیت مذاکره کرد. مبلغ انتقال توافق شده 45 میلیون یورو گزارش شد، اگرچه جزئیات دقیق دستمزد وراتی در باشگاه جدیدش فاش نشد.

وراتی
وراتی

نتیجه

تصمیم مارکو وراتی برای انتقال به العربی حاکی از تغییر قابل توجهی در چشم انداز فوتبال است. هواداران در سرتاسر جهان مشتاقانه منتظر بازی او در رنگ های تیم جدیدش خواهند بود. زیرا او به دنبال تأثیر ماندگار در لیگ ستارگان قطر است. در همین حال، پاری سن ژرمن به انطباق با فهرستی در حال تغییر ادامه خواهد داد. زیرا آنها به دنبال حفظ برتری رقابتی خود در رقابت های داخلی و بین المللی هستند.

خروج از نسخه موبایل