ورزشی

تعویض عجیب رنانو سانچز توسط مورینیو

تعویض عجیب رنانو سانچز توسط مورینیو

در بازی امروز آس رم در مقابل بولونیا رنانو سانچز در ابتدای نیمه دوم تعویض و وارد بازی شد. اما بعد از 18 دقیقه، خوزه مورینیو دوباره به دلیل تاکتیکی بودن او را به روی نیمکت بازگرداند. در ادامه سایت ورزشی با تعویض عجیب رنانو سانچز توسط مورینیو همراه شوید.

 

تعویض عجیب رنانو سانچز توسط مورینیو

به گزارش سایت وزشی، ژوزه مورینیو در نشست های خبری خودش در این فصل همیشه از رناتو سانچز به عنوان بازیکن فوق العاده و با استعداد یاد نموده است. در مدتی که این بازیکن مصدوم شد، این مربی او را یکی از غایبان بزرگ تیم خودش می دانست. قطعا با بازگشت این بازیکن می تواند به تیم مورینیو کمک زیادی نماید. رنانو یک بازیکن فوق العاده با عملکرد تاکتیکی و بازی سازی است. رم در یک دیدار خارج از خانه در چارچوب مسابقات سری آ ایتالیا در مقابل بولونیا قرار گرفت. آنها در نیمه اول از نیکولا مورو هافبک حریف گل خوردند و بازنده به درون رختکن رفتند تا خوزه مورینیو برای آنها صحبت و نقشه بچیند.

تعویض عجیب رنانو سانچز توسط مورینیو

با شروع نیمه دوم و ورود بازیکنان رم به داخل زمین، مورینیو رناتو سانچز را به جای لئوناردو اسپیناتزولا به درون زمین فرستاد. در همین زمان بود که آنها در دقیقه 49 گل دوم را دریافت نمودند. دقیقه 64 و فقط بعد از 18 دقیقه مورینیو تصمیم گرفت سانچز را به بیرون بکشد و ادواردو بووه را به درون زمین بفرست. این تصمیم تعجب هواداران و شخص سانچز را در پی داشت. به نظر رسید که تعویض او دلیل کاملا تاکتیکی داشت و باید تا پایان بازی و نشست خبری مورینیو صبر کنیم و ببینیم نظرش در این باره چه بوده است. این مربی به آقای خاص در فوتبال اروپا شهرت دارد. او همیشه علاقه دارد کارهای عجیب از خودش به نمایش بگذارد. اینبار هم تعجب بازیکنان و طرفداران فوتبال رم را به برانگیخت!

تعویض عجیب رنانو سانچز توسط مورینیو

خروج از نسخه موبایل