ورزشی

اقدام ناگهانی باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با النصر

اقدام ناگهانی باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با النصر

تیم فوتبال پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف النصر عربستان برود و پیروز شود. اعضای باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار با النصری ها ممنوع المصاحبه شده اند. در ادامه سایت ورزشی با اقدام ناگهانی باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با النصر همراه شوید.

 

اقدام ناگهانی باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با النصر

به گزارش سایت ورزشی، روز قبل بعد از جلسه اعضای هیئت رئیسه باشگاه پرسپولیس در دفتر این باشگاه برگزار شد. در این جلسه که در دفتر باشگاه انجام گرفت و درباره شرایط سرخ پوشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. یکی از مهم ترین آنها حمایت از سرمربی تیم یعنی یحیی گل محمدی و رضا درویش مدیر عامل باشگاه بوده است. تصمیم ویژه و خاصی برای پرسپولیس در آستانه برگزاری لیگ قهرمانان آسیا انجام شد.

یکی از تصمیم های هیئت رئیسه در این جلسه ممنوع المصاحبه شدن تمام اعضای باشگاه از مدیران تا کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس قبل از دیدار حساس با تیم النصر عربستان در چارچوب هفته پنجم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بوده است. اعضای هیئت رئیسه تصمیم گرفتند برای حفظ آرامش سرخ پوشان قبل از دیدار سرنوشت ساز با حریف عربستانی اقدام ناگهانی ممنوع المصاحبه کردن بازیکنان و اعضای باشگاه را انجام داده اند. گفتنی است تیم پرسپولیس روز سه‌شنبه ۶ آذر ماه از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه مرسل پارک به مصاف النصر عربستان خواهد رفت.

پیش‌بینی بازی النصر و پرسپولیس؛ رونالدو و یارانش صددرصد پیروزند!

به نظر شما آیا پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی می تواند به لیگ قهرمانان آسیا در مراحل بالاتر صعود نماید؟ پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی که سابقه نایب قهرمانی قبل از کرونا را در رقابت های حساس آسیایی داشته است و در مقابل رقیب ژاپنی در ورزشگاه آزادی شکست خورد. در آن برهه برانکو سرمربی پرسپولیس بود. که قهرمانی بدست نیامد زیرا پرسپولیس باکمبود بازیکن مواجه بوده است. آیا النصر و رونالدو می توانند پرسپولیس را شکست دهند؟

خروج از نسخه موبایل