ورزشی

همسر زیبای وریا غفوری

همسر زیبای وریا غفوری

وریا غفوری مرد با اخلاق و با تعصب فوتبال ایران که در سال های اخیر نشان داد چقدر مردمی است. او یک خانواده جذاب و دوست داشتنی شامل همسر و فرزندان زیبا دارد. همسر وریا نژاد کرد دارد و از چهره زیبا و چشمان سبز برخوردار است. وریا و پسر و دختر و همسرش همگی چشم رنگی هستند. در ادامه سایت ورزشی با مطلب همسر زیبای وریا غفوری همراه ما باشید.

 

وریا غفوری کیست؟

وریا بازیکن تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال که بعد از دربی فینال جام حذفی فوتبال را برای همیشه ترک کرد و به سمت مربیگری روی آورد. غفوری کاپیتان سابق استقلالی ها بود. او به همراه همسرش مونا اردلان سال بدی را پشت سر گذاشتند و با بازداشت این بازیکن ، کنار گذاشتن از فوتبال و … روبرو شدند. تمامی این اتفاق ها فقط به دلیل واکنش وریا به اعتراضات مهسا امینی بود. وریا متولد 29 شهریور 1366 در سنندج کردستان است. پست مدافع هافبک بازی می کند و او جزو کاپیتان اول باشگاه استقلال در لیگ برتر خلیج فارس بود.

همسر زیبای وریا غفوری

وریا غفوری و همسرش مونا اردلان

نام Voria وریا به معنای زرنگ و هوشیار است. این بازیکن متاهل بوده و نام همسرش مونا اردلان است. یک پسر بنام رادین متولد 1392/04/23 و نام دخترش نیز بارین متولد 1396/04/17 است و او علاقه زیادی به فرزند پسر خود دارد و می گوید او نیز دوست دارد همانند من فوتبالیست شود.

همسر زیبای وریا غفوری

وریا غفوری با همسرش

وریا عفوری بازیکن فوتبال ایران که در حال حاضر متاهل است و با خانم مونا اردلان ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند می باشند. مونا اردلان از چهره جذاب و زیبایی برخوردار است. برخی مونا را با ستاره معصومی همسر مهدی قائدی مقایسه می کنند. ستاره خانم نیز با عکس های داف مانند و نامتعارف سعی کرده محبوبیت مهدی را بالا ببرید و با اینکه کسی او را نمی شناخت اما در کمتر از چندین ماه میلیون ها فالوور جذب کرد. مونا همسر وریا غفوری نیز از این کار بدش نمی آید که معروف شود و می خواهد راه ستاره را در پیش بگیرد. او با انتشار عکس های بی حجاب سعی دارد جلب توجه نماید.

همسر زیبای وریا غفوری

وریا و مونا عاشق همدیگر هستند و همسر زیبای کاپیتان استقلالی ها با انتشار تصاویری در کنار آقای فوتبالیست در صحفه شخصی اش نوشت : بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنی. بودن من را دلیل باش💙

خروج از نسخه موبایل