ورزشی

بهترین ترکیب pes 2023

بهترین ترکیب pes 2023

یکی از پرطرفدارترین بازی ها و گیم های ورزشی کامپیوتری و موبایلی قطعا PES یا همان eFootball است که کاملا رایگان برای تمام پلتفرم های دنیا منتشر می شود. تحولات گسترده ای در نسخه 2023 آن ایجاد شده است. تمامی تاکتیک ها و ترکیب ها در این بازی به صورت جدید و مدرن ارائه شده است. تیم با قابلیت حمله ، مالکیت توپ و استحکام دفاعی می باشد. البته ترکیب در این بازی ها اهمیت فوق العاده ای دارند. برخی از ترکیب ها مناسب ضد حمله هستند. در ادامه سایت اخبار ورزشی با بهترین ترکیب pes 2023 همراه ما باشید.

 

بهترین ترکیب pes 2023

در این بخش از سایت به بررسی بهترین ترکیب و آرایش هر بازیکن پشت توپ می پردازیم و اغلب برخی می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد. دعوت از تیم حریف برای حمله به مدت 90 دقیقه به معنای از بین رفتن اعتماد به نفس است. اگر حریف شما شکست بخورد شما قطعا مشکل پیدا خواهید کرد. در این بخش نگاه کاملی به چندین ترکیب برای حفظ مالکیت توپ و ضد حملات و داشتن توپ در نیمی از برد و حملات و دفاع در بازی پی اس 2023 خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه شوید.

بهترین ترکیب pes 2023

۱. ترکیب ۳-۳-۴

یک ترکیب عالی و مورد علاقه تیم هایی با درجه بالایی از مهارت فنی است. این ترکیب در مالکیت توپ تاثیر خوبی دارد. این مورد با سه بازیکن هجومی برای بدست آوردن کنترل بازی در جلوی زمین فوق العاده عالی می باشد. با چهار دفاع ساختار دفاع تیمی مستحکم می شود و می تواند مهاجمان را دور نگه دارد. تیم می تواند در زمان جلو رفتن با توپ احساس امنیت بیشتری نماید. در خط میانی سه هافبک معمولا از یک بازیکن دفاعی و دو هافبک باکس تو باکس تشکیل شده است. هافبک دفاعی در این بخش یک جزء مهم و حیاتی است.

آنها در برابر دفاع قرار گرفته و کاملا در اختیار تیم قرار دارند. مدافعان راه کاملا امن برای توزیع توپ به جلو بدون از دست دادن مالکیت دارا می باشند. هافبک دفاعی می تواند توپ را گرفته و بین هافبک هایی که با توپ به جلو رفته را توزیع نمایند. همچنین دو هافبک دیگر نیز می توانند توپ را به سمت جلو حمل کرده و وسط زمین تقویت نمایند. سه تا هافبک یک مزیت به حساب می آید.

 

نکات مثبت

 

نکات منفی

بهترین ترکیب pes 2023

۲. ترکیب ۲-۴-۴

این یک ترکیب فوق العاده از لیگ های انگلیسی می باشد. فوتبال جوانان تا لیگ برتر از این ترکیب سنتی بهره می برند. البته با اینکه کمی قدیمی است اما هنوز کاربرد خودش را دارد. ترکیب چهار چهار دو یک دفاعی چهارگانه و هافبک چهار نفره با دو وینگر است که بر روی سانترها کمک می کند و دارای دو بازیکن هجومی نیز است. دو مهاجمی که یک مهاجم مرکزی و یا بازیکن هدف و مهاجم کاذب هستند. یک تاکتیک ساده قابل استفاده که برای تمرین فوق العاده است.

ترکیب فشرده با مهاجمان و هافبک های خوب باعث ایجاد دفاع مستحکمتر می شود. این باعث می شود تا به تیم کمک کند تا مالکیت توپ حفظ گردد. باعث خواهد شد تا چهار مدافع حریف دور نگه داشته شود و وینگرها به بالها بچسبند و تیم بتواند فشار خودش را کم کند. دو تا از هافبک ها می توانند برای تقویت تیم در نقش هافبک دفاعی قرار بگیرند یا زمانی مالکیت توپ را در اختیار دارند و برای حمایت از مهاجمان مرکزی به جلو حرکت می کنند. یک ترکیب محکم و عالی برای حفظ توپ است.

 

نکات مثبت

 

نکات منفی

بهترین ترکیب pes 2023

 

۳. ترکیب ۱-۳-۲-۴

یک ترکیب عالی برای کسانی که خلاق ترین تیم های فوتبالی سال های اخیر هستند. مزیت این ترکیب تمرکز بیش از حد بازیکنان در زمین است که به تیم ها اجازه می دهد بر روی مالکیت توپ تسلط یابند و موقعیت های زیادی نسبت به حریفان ایجاد می نماید. این ترکیب برای تیمی با بازیکنان ماهر از لحاظ فنی مناسب است. یک ترکیب کاملا پیچیده که به بازیکنان اجازه می دهد توپ را آزادانه در بین خود پاس دهند. قابلیت ایجاد زاویه و مثلث هایی که در آن یک بازیکن گزینه های مختلفی برای ارسال پاس ها دارد. یعنی حفظ مالکیت توپ و امکان انتقال ایمن توپ به سمت جلو آسان خواهد شد.

دو تا هافبک دفاعی در ترکیب که چهار دفاع را پوشش داده است. و به عنوان گزینه پاس در اختیار مدافعان قرار می گیرد. هافبک دفاعی می تواند جلوی زمین حرکت و به سه هافبک تهاجمی ملحق شود. می تواند مرکز زمین را پر کرده و مسیرهای عبوری ایجاد نماید. در این ترکیب همه چیز درباره حرکت و تصرف است. با این تاکتیک محدود یک تیم بدون توپ ناگهان خودش را در کنار هم دیده و جایی برای رفتن ندارد. تیم حریف نیز می تواند با این سیستم توپ را از گروه دور نگه دارد. همچنین می تواند از بال ها برای حرکت سریع به سمت حمله استفاده نماید.

 

بهترین ترکیب در فیفا 2023

 

نکات مثبت

نکات منفی

بهترین ترکیب pes 2023

۴. ترکیب ۱-۴-۱-۴

ترکیبی کاملا دفاعی که برای دور نگه داشتن حریف شما تا حد امکان از دروازه ساخته می شود. این هم خوب است و هم بد، زیرا در حالی که شما 10 تا بازیکن پشت توپ دارید، 90 دقیقه بی امان دفاع خواهید کرد. قابلیت حفظ خط عمقی چهار مدافع شما ، فضای محدودی برای تیم های مهاجم در رسیدن به دروازه وجود دارد. با وجود چهار هافبک که اغلب از دو هافبک کناری به جای وینگرهای هجومی استفاده کنند. تیم شما گزینه های زیادی برای پاسکاری دارد. تنها مشکل و نقص این ترکیب این است که یک مهاجم دارید.

پاس و حفظ مالکیت توپ در زمان حرکت در زمین بین دفاع و هافبک آسان است. زمانی که تصمیم به حمله گرفته اید. تنها یک بازیکن وجود دارد که باید سراغش رفت. اگر تیمی از لحاظ فنی در مقایسه با حریف پایین باشد، یک هدف بزرگ رو به جلو باید داشت. ترکیب در این زمینه مفید است. از لحاظ دفاع قوی هستید و گزینه هایی برای ارسال پاس به خط میانی دارید و قابلیت مالکیت زیاد را نیز فراهم می کند. اگر مهاجم هدف بتواند هافبک ها را در فاز تهاجمی وارد بازی نماید.

 

نکات مثبت

 

نکات منفی

این ساختار می تواند به اندازه تماشای خشک شدن رنگ هیجان انگیز باشد.
اگر گلی را دریافت کنید، تغییر شرایط سخت است. تیم برای تعقیب بازی ها تنظیم نشده است.
بازی هجومی را محدود می کند، شانس گل را کاهش می دهد، بنابراین کلین شیت باید در کانون توجه باشد.

بهترین ترکیب pes 2023

 

نتیجه گیری

البته به طور کامل ترکیب خاصی وجود ندارد. یک مربی عالی باید از بازیکنانی که دارد بهترین استفاده را بکند. ترکیبی را پیدا کرده تا بازی ها را پیروز شود. مالکیت در این مسابقات همه چیزتان است و بدون توپ یک تیم نمی تواند کار کند. باید تاکتیک های فوق العاده استفاده کند تا توپ را بیشتر در اختیار بگیرد. باید از مالکیت بیشترین بهره را ببرید. تیم شما باید بتواند توپ را به منطقه خطرناک برساند. و برای حریفان مشکلاتی ایجاد نماید.

خروج از نسخه موبایل