ورزشی

فوری: پرونده سعید معروف و تیم ملی بسته شد!

پرونده سعید معروف و تیم ملی بسته شد!

روزهای گذشته خبرهای زیادی پیرامون سرمربی جدید تیم ملی والیبال مطرح شد. یکی از اسامی نامزد انتخاب سرمربی تیم ملی سعید معروف بود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. پرونده سعید معروف و تیم ملی بسته شد!

 

پرونده سعید معروف و تیم ملی بسته شد!

به گزارش سایت ورزشی، وحید مرادی با اعلام اینکه نباید درباره سعید معروف سرمایه سوزی انجام شد. تقریبا انتخاب ایشان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی را باید منتفی دانست. البته سرپرست جدید فدراسیون والیبال اعلام کرد که نظر نهایی در این باره باید از سمت کمیته فنی انجام گیرد.در نشست خبری امروز مرادی نسبت به انتخاب معروف برای هدایت تیم ملی را منتفی دانست. معروف یکی از نامزدهای اصلی هدایت تیم ملی بود. بنابر اعلام وحید مرادی از شانس خیلی کمتری برخوردار خواهد بود. مرادی با اعلام این خبر گفت نباید درباره سعید سرمایه سوزی انجام شود. تقریبا با این خبر اعلام کرد که عنوان سرمربی برای این شخص منتفی است.

سعید معروف سرمربی تیم ملی والیبال شد

البته سرپرست جدید فدراسیون والیبال همچنین در ادامه اعلام نمود که نظر نهایی در این باره باید از سوی کمیته فنی اتخاذ شود. حالا با این موضع سرپرست جدید والیبال باید ببینیم که سعید معروف چه واکنش هایی نسبت به آن خواهد داشت. شاید واکنش سعید معروف بازگشت به دنیای بازی و حضور در یک تیم ترکیه ای برای نیم فصل باشد. معروف هنوز اعلام رسمی مبنی بر خداحافظی از دنیای والیبال نداشته و این روزها تمرینات شخصی خود را دنبال می نماید. مرادی همچنین در پایان صحبت های خود تاکید کرد که معروف همچنان این ظرفیت را دارد که به عناون بازیکن به تیم ملی کمک نماید. ایشان ابراز علاقهکرد که به زودی با معروف در این باره صحبت کرده و نظرش را جویا شود. در پایان دیدگاه و نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

خروج از نسخه موبایل