ورزشی

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

پرسپولیس تهران با قهرمانی در لیگ برتر امسال با قدرت به سمت کسب جام دوگانه پیش می رود. ترکیب پرسپولیس برای دربی امروز نسبت به شهرآورد قبلی با کمی تغییر ارائه شده است. ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی در سایت ورزشی قرار گرفته است.

 

تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

به گزارش سایت ورزشی قرمزها در حالی به مصاف رقیب سنتی و دیرینه خود یعنی آبی های پایتخت می روند که در این مسابقه هیچ بازیکن محرومی ندارند و تنها غایب آنها لئاندرو پریرا است. یحیی در این مسابقه با دست باز و ترکیب کامل از بازیکنان بزرگسال و جوان چیده است. البته آقای گل محمدی در ترکیب پرسپولیس سال جدید هیچ تغییر زیادی انجام نداده و همان نفرات اصلی هستند که در بازی با استقلال حضور داشتند. شاید حدس شما از لیست 20 نفره سرخپوشان برای این دربی حساس احتمالا سیامک نعمتی یکی از مهاجمان تیم خارج از لیست بود.

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

در مجموع یحیی احتمالا علیرضا بیرانوند را در درون دروازه خواهد داشت و در مقابل او گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافعان مرکزی هستند. علی نعمتی در سمت چپ به ثبات رسیده است. دانیال در سمت راست درخشیده، سرلک در هافبک دفاعی مهره موثر است. و سروش این روزها به بازیساز اصلی تبدیل شده. سعید صادقی و مهدی ترابی هافبک کناری‌های پرسپولیس هستند و در خط حمله وحید امیری و عیسی آل‌کثیر، بازیکنان موردنظر یحیی به شمار می‌روند.

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

بررسی نفر به نفر ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

 

علیرضا بیرانوند

گلر شمره یک تیم ملی و فوتبال پرسپولیس در این فصل عملکرد فوق العاده درخشانی داشت. و جزو مهره های کلیدی گل محمدی به حساب آمد. او برای برد در دربی واقعا تاثیرگذار است. بیرانوند 18 کلین شیت در لیگ برتر دارد. و دستکش طلایی را نیز صاحب شده تا برای جام حذفی خودش را حسابی آماده کند.

 

گئورگی گولسیانی

مدافع گرجی پرسپولیس در این فصل جزو با ثبات ترین بازیکنان بعد از علی بیرو بود. گئورگی عملکرد بی نظیری در پنالتی زدن دارد. و جزو بهترین گلزنان قرمزها است. او دو گل در بازی رفت به استقلا زد و یکی از بهترین ویژگی هایش خوب دفاع کردن است و جزو مدافعان درخشان تیم محسوب می شود.

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

مرتضی پورعلی‌گنجی

این بازیکن لژیونر که در نقل و انتقالات تابستان پارسال به پرسپولیس آمد. جزو مدافعان خوب و تمام عیار باشگاهش است. مرتضی هوش بالایی دارد و یک مدافع کامل برای پرسپولیس به حساب می آید. بازیکن کم اشتباه و پرتلاش که در خط دفاع می درخشد. حالا سومین بار باید مهاجمان بهترین خط حمله لیگ را کنترل کند.

 

دانیال اسماعیلی‌فر

آقا دانیال با 6 پاس گل جزو دومین گلسازهای برتر این فصل محسوب می شود. در دربی قبل جدال خوبی با قائدی داشت و برای تقابل با استقلال بازی تماشایی ارائه خواهد کرد. برخی اعتقاد دارند که اگر اسماعیلی فر مهدی قائدی را کنترل کند، پرسپولیس گام بلند برای قهرمانی حذفی بر می دارد.

 

علی نعمتی

مدافع چپ پای قرمزها، این فصل فراز و نشیب زیادی داشت. او به مهره خاص یحی تبدیل شد تا خیالش را از سمت چپ راحت کند و حالا در خط حمله است. نعمتی در دربی قبل درخشان و پرتلاش بود. عملکرد او در دفاع فوق العاده است و می خواهد مثل شهرآورد 98 دوباره دروازه آبی ها را باز کند.

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

میلاد سرلک

میلاد سرلک این فصل بیست و شش بار برای قرمزها به میدان رفت و یکی از بازیکنان با ثبات یحیی حساب می آید. سرلک نبض خط مرکزی پرسپولیسی ها است و با توجه به اتمام قراردادش ، احتمالا آخرین بازی او باید باشد. امید دارد که در این مسابقه جام را بالا ببرد.

 

سروش رفیعی

رفیعی بازیکن شماره هفت قرمزها در تمام بازی های امسال فیکس بازی کرد و جزو عوامل تحول باشگاه به حساب می آید. بازی سازی سروش فوق العاده است و آرامش و تعادل را به تیم باز می گرداند. او تلاش کرد به دفاع اضافه شود و دوندگی اش را افزایش دهد. پرسپولیس در آخرین بازی فصل همانند سایر بازی ها درخشان ظاهر شد.

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

سعید صادقی

سعید آخرین گل پرسپولیس با پاس او به ثمر رسید. صادقی جزو مهره های تکنیکی و خطرناک لیگ 22 بود. او توانست جلوتر از بقیه جایگاه خودش را در ترکیب کامل پیدا کند. پرسپولیس او را در یک دوئل نقل و انتقالاتی گرفت و حالا سعید ارزش خود را بیشتر از همه نمایش می گذارد.

 

مهدی ترابی

ترابی جزو موثرترین بازیکنان این فصل باشگاه پرسپولیس است. مهدی در بازی قبل پنالتی گرفت و در صحنه دوم گل تیمش تاثیرگذاشت. شاید او لقب فوق ستاره برایش کم باشد و با پاس گل به عیسی آل کثیر توانست بیشتر از بیش خودش را نشان دهد و احتمالا باید تکنیک او را در دربی امروز ببینیم.

ترکیب تیم پرسپولیس در فینال جام حذفی

وحید امیری

شماره 19 قرمزها جزو کاپیتان و رهبر تیم حساب می آید. وحید به جز مدتی که جراحی کرد و دور از زمین بود، مهره اصلی باشگاه به حساب می آید. او در بخش دفاع چپ هافبک چپ و مهاجم بازی نموده است. حالا در نقش مهاجم کارآمدی خودش را نشان می دهد.

 

عیسی آل‌کثیر

بازیکن خوزستانی باشگاه پرسپولیس حسابی می ترکاند. او زننده گل سوم در مسابقه حذفی با هوادار بود. مهاجم جنوبی در دو بازی دیگر حذبی در برابر گل گهر و سپاهان نیز گل زد. او می خواهد سومین گل خودش را در دربی بزند.

خروج از نسخه موبایل