ورزشی

ستاره فوتبال در زندان 2000000 یورو برد!

ستاره فوتبال در زندان 2000000 یورو برد!

دنی آلوس ستاره برزیلی اسبق تیم بارسلونا که به دلیل اتهام تجاوز به یک خانم در اسپانیا هنوز در زندان به سر می برد. او در یک پرونده قضایی پیروز شده است. در ادامه سایت ورزشی با “ستاره فوتبال در زندان 2000000 یورو برد!” همراه شوید.

 

ستاره فوتبال در زندان 2,000,000 یورو برد!

به گزارش سایت ورزشی، یکی از بزرگترین پرونده های تجاوز فوتبالیست ها در اروپا مربوط به بازیکن برزیلی اسبق بارسلونا است. دنی آلوز دفاع راست سابق تیم فوتبال بارسا از ژانویه 2022 به دلیل پرونده تجاوز جنسی در زندان برایانس 2 کاتالونیا قرار دارد. او در نبرد حقوقی خودش با اداره خزانه داری اسپانیا پیروز شده است. دنی متهم شد که در یک کافه به خانمی آزار جنسی رسانده است. همچنین این بازیکن ستاره فوتبال متهم شده بود که با مالیات درآمدهای حاصل از فروش حق تصویر برای فعالیت های تبلیغاتی در زمان حضور در بارسلونا به مبلغ 2 میلیون یورو به اداره خزانه داری اسپانیا بدهکار است.

در همین راستا اداره خزانه داری کشور اسپانیا 50 درصد از حق تملک منزل آلوس در بارسلونا برای جبران مبلغ 2 میلیون و 88 هزار و 979 یورو را به عنوان اصل پول و 170 هزار و 91 یورو به‌عنوان سود دیرکرد در پرداخت وجه، مصادره کرد. آلوس بازیکن تیم ملی برزیل و بارسلونای اسپانیا در حال حاضر در دوران محکومیت خودش قرار دارد و پشت میله های زندان اسپایا است. آلوس به این حکم مالیاتی اعتراض کرده بود حالا دادگاه ملی اسپانیا به نفع این بازیکن فوتبال رای صادر نموده است.

محکومیت فوتبالیست متجاوز مشخص شد

بنابراین دوران حبس او تا زمان اعلام حکم نهایی پرونده تجاوزش از این تلخ تر نگردد. در سال های اخیر پرونده های تجاوز بازیکنان مطرح فوتبال نظیر تجاوز بازیکنان تیم ایتالیا و بقیه تیم ها در دنیا بازگو شده است. حالا اینبار ظاهرا نوبت به دنی آلوس ستاره برزیلی رسیده است. آیا به نظر شما آلوز می تواند از این پرونده خلاص شود؟

خروج از نسخه موبایل